Pashadora Bayrampaşa Projesi!

Pashador Bayrampaşa projesi Mutlu İnşaat tarafından Bayrampaşa da hayata geçirilen bir projedir

Pashadora Bayrampaşa Projesi!

Pashador Bayrampaşa projesi Mutlu İnşaat tarafından Bayrampaşa da hayata geçirilen bir projedir. 70.000 m2 lik inşaat alanına yapılmaktadır. İnşaat alanının 10.000 m2 lik alanı yeşil alan olarak tasarlanmıştır.

Pashadora Bayrampaşa özellikleri
Pashador projesinde 190 adet konut ve 50 adet dükkan bulunmaktadır. Konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklindedir. Konutların büyüklükleri 70 m2 ile 210 m2 arasındadır. Konutlarda kendi arasında farklı ihtiyaçlara göre A, B, C, D, E olarak farklı şekillerde yapılmışlardır. Pashador da konutların manzarası Marmara denizine ve adalara bakmaktadır.

Pashadora Bayrampaşa ayrıcalıkları
Pashador'da; açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, spor salonları, sauna, oyun parkı, fitness salonu ve dinlenme odaları bulunmaktadır. Pashador da ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz çarşı evinizin altındadır. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini buralarda bulunabilecek, kuru temizleme, sinema salonu ve çiçekçiler burada bulunabilecekler. Bankada burada olacak ve böylece işlemlerinizi kısa sürede yapabileceksiniz. Kafe ve restoranlarda burada bulunmaktadır. 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmeti bulunmaktadır.

Pashadora Bayrampaşa konumu
Pashador da yoğun trafikte saatlerce vakit kaybetmeden gideceğiniz yerlere kolayca ulaşabileceksiniz. Pashador metro ve metrobüs gibi toplu taşıma ve diğer ulaşım araçlarına yakın bir konumdadır. Pashador Murat Mahallesi Rami Kışla caddesinde inşa edilmektedir.

Pashadora Bayrampaşa teslim tarihi
Pashador'un teslimat tarihi Haziran 2015'tir. Pashador projesindeki daireler banka kredisine uygun durumdadır.

Pashadora Bayrampaşa nerede?
Pashadora Bayrampaşa adres ve iletişim bilgileri
Satış Ofisi Adres: Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1 Bayrampaşa İstanbul
Telefon: 0212 497 0 222

 

Proje Bilgisi: Pashador