Pasifik Gayrimenkul'e yeni genel müdür

Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı hayata geçiren Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş’nin Genel Müdürlüğü görevine Atilla Işıldar getirildi

Pasifik Gayrimenkul'e yeni genel müdür

Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı hayata geçiren Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş’nin Genel Müdürü Atilla Işıldar oldu.

ODTÜ Ekonomi mezunu olan Atilla Işıldar, iş hayatına bankacılık sektöründe başladı. Kentbank’ta müfettiş olarak iş yaşamına giriş yapan Işıldar, aynı bankada kurumsal pazarlama bölüm yönetmeni ve şube müdürü olarak çalıştı. Alışveriş merkezi sektörüne 2002 yılında adım atan Atilla Işıldar, Carousel, Town Center, CEPA ve Arcadium alışveriş merkezlerinin yatırımcı şirketlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Daha sonra Akpınar Group’ta Gayrimenkul Koordinatörü olarak görev alan Atilla Işıldar, 1 Ağustos itibariyle Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat’ın genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Gayrimenkul geliştirme, proje finansmanı, pazarlama, kiralama, AVM yönetimi uzmanlık konuları arasında yer alan Atilla Işıldar, Ankaralı doğumlu, evli ve üç çocuk babası.