Pasifik İnşaat’tan Next Level Çayyolu projesi! Talep toplanıyor!

Pasifik İnşaat, Ankara Çayyolu’nda inşa edeceği Next Level Çayyolu projesi için ön talep toplamaya başladı

Pasifik İnşaat’tan Next Level Çayyolu projesi! Talep toplanıyor!

Başkent Ankara’da “Next Level” markası ile farklı yaşam alanlarına imza atmış olan Pasifik İnşaat, şimdiler de Ankara Çayyolu’nda yeni bir projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı. İsmi Next Level Çayyolu olarak belirlenen proje, şu an ön talep toplama aşamasında.

Toplam 166 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Next Level Çayyolu projesi, 101 bin metrekarelik orman ve 191 bin metrekarelik rekreasyon vadisinin hemen yanı başında yer alacak. Proje, aile yaşantısı ön plan da tutularak tasarlanacak.

2016 yılı içerisinde temeli atılması hedeflenen Next Level Çayyolu projesi için ön talep toplama süreci başladı. 2018 yılının son çeyreğinde tamamlanması ve teslimlerinin başlaması hedeflenen proje, 21 Nisan 2016 tarihinde yapılacak bir lansman ile resmi satışa sunulacak.

Next Level Çayyolu projesi 40 adet bahçe dubleksi villa, 20 adet çatı dubleksi loft daire, 5 adet özel kat dubleksi, 10 adet penthouse daire ve 354 adet normal tip daire olmak üzere toplam 429 adet daire ile 6 adet ticari birimden meydana gelecek. Projede 3+1’den 7,5+1’e kadar farklı daire tipleri bulunacak.

5 bin 100 metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilecek olan Next Level Çayyolu projesinin alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; kapalı otopark, depo alanı, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı, çok amaçlı sahalar, açık ve kapalı yüzme havuzları mevcut olacak.

 

Firma Bilgisi: Pasifik Inşaat
Proje Bilgisi: Next Level Çayyolu