Paye Sancaktepe ön talep topluyor!

Denge Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçireceği merakla beklenen projesi Paye Sancaktepe'de ön talep toplanmaya başladı

Paye Sancaktepe ön talep topluyor!

Denge Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçireceği merakla beklenen projesi Paye Sancaktepe'de ön talep toplanmaya başladı. İstanbul'un son zamanlarda en çok değerlenen bölgesi Sancaktepe'nin beklenen projelerinden olan Paye Sancaktepe Denge Yapı imzası taşıyor. 

 

Paye Sancaktepe ön talep topluyor!

 

Ön talep toplanmaya başladı

Paye Sancaktepe projesi konut sahibi olacaklara metro ile ulaşım imkanı, yeşil alanlar, zengin sosyal donatılar, evinizden asansörle inebileceğiniz AVM, güvenlik ve sağlamlık gibi birçok özellik sunuyor. Ön talep toplanmaya başlayan Paye Sancaktepe ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde ön talep formu doldurabilirler. 

Detayları henüz açıklanmayan Paye Sancaktepe fiyatları ve ödeme seçenekleri de açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde proje ile ilgili ayrıntıların açıklanması beklenen Paye Sancaktepe'de tanıtım toplantısının ne zaman yapılacağı bilinmiyor. 

Metro ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı ile dikkat çeken proje konumu itibariyle yüksek prim garantisi vaadediyor. 14 katlı iki blokta toplam 120 adet dairenin yer alacağı Paye Sancaktepe projesinde konutların altında bulunan 2 katta 40 adet dükkan bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: Paye Sancaktepe