Pearl Garden Bahçelievler fiyatları 379 bin TL’den başlıyor

Bahçelievler Kocasinan’da inşa edilen Pearl Garden projesinde daire fiyatları 379 bin TL’den başlıyor

Pearl Garden Bahçelievler fiyatları 379 bin TL’den başlıyor

2017 yılının Ekim ayında teslimleri başlayacak olan Pearl Garden, Gürses Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler ilçesine bağlı Kocasinan bölgesinde inşa ediliyor.

Toplam 15 bin 916 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Pearl Garden Bahçelievler, 4 blok halinde yükseliyor. Projede 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks, bahçe katları ve bahçe katı dubleksleri olmak üzere 93 adet daireye yer veriliyor.

Birçok eğitim kurumu ve sağlık kuruluşlarına yakın mesafede olan Bahçelievler Pearl Garden projesi; E-5 karayoluna 2 kilometre, metrobüs durağına 2 kilometre ve Atatürk Havalimanı’na ise 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Proje aynı zamanda Starcity AVM, Kuyumcukent ve CNR Fuar Merkezi’ne de yakın.

Pearl Garden Bahçelievler daire fiyatları minimum 379 bin TL’den başlıyor, maksimum 957 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da banka kredisi kullanılıyor. Veya firma ile anlaşmalı farklı ödeme alternatifleri hazırlanıyor.

Az katlı bloklar halinde tasarlanan Pearl Garden Kocasinan projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; yüzme havuzu, güvenlik hizmeti, otopark alanı, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve spor alanları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gürses Yapı
Proje Bilgisi: Pearl Garden