Pega Kartal’dan kadınlara 8 Mart hediyesi

EgeYapı Group, İstanbul Anadolu Yakası’nın iş ve yaşam merkezi Kartal’da inşa ettiği Pega Kartal’dan konut alacak kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde birbirinden şık armağanlar sunuyor.

Pega Kartal’dan kadınlara 8 Mart hediyesi

5 Mart 2014 / Posta Gazetesi 

EgeYapı Group, İstanbul Anadolu Yakası’nın iş ve yaşam merkezi Kartal’da inşa ettiği Pega Kartal’dan konut alacak kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde birbirinden şık armağanlar sunuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında başlayıp, 17 Mart’a kadar sürecek kampanya kapsamında Pega Kartal’dan ev sahibi olan kadınlar;  5 bin TL giyim ve kozmetik çeki, 5 Yıldızlı otelde 2 kişilik hafta sonu konaklama ve SPA keyfi, 1 Yıllık sağlık ve diyetisyen paketi hediyelerinden birini seçme şansı yakalayacaklar.

Adalar’a farklı bakış

32 katlı Residence bloğu ve 5 katlı Ofis bloğundan oluşan Pega Kartal’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks tipleriyle yatırımcılara zengin seçenekler sunuyor. 40 metrekareye varan salonlar, 3.20 metre tavan yüksekliği, tabandan tavana kadar cam yüzeyleri ile keyifli ve konforla tasarlanan Pega Kartal’da daire içi donanımlar da en üst sınıf ürünlerden oluşuyor. 

Proje Bilgisi: Pega Kartal