Pega Kartal örnek daire görselleri

Pega Kartal örnek daire görsellerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Pega Kartal EgeYapı Group tarafından Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçiriliyor

Pega Kartal örnek daire görselleri

Pega Kartal örnek daire görsellerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Pega Kartal EgeYapı Group tarafından Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçiriliyor. Toplam 40 bin metrekare inşaat alanı ve 80 milyon yatırımla biri 200 konuttan oluşan 32 katlı rezidans, diğeri 35 adet home-office ve 11 adet mağazadan oluşan 5 katlı ofis bloğu ile yatırımcılara çeşitli imkanlar sunuyor.

40 metrekareye varan salonlar ve 3.20 metre tavan yüksekliği ile tabandan tavana kadar cam yüzeyleri ile avantaj sunan Pega Kartal'da daire için sonanımlar ise 1. Sınıf ürünlerden oluşuyor.

Pega Kartal, Kadıköy – Kartal Metro Hattı'na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, E5 karayolunun hemen yanı başında, dünyanın en büyük Adliye Sarayı'na ve Kartal Sahil Yolu'na 5 dakikalık mesafede ve İstanbul'un dünyaya açılan ikinci kapısı Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Pega Kartal örnek daire görselleri

pega kartal

pega kartal örnek

pega kartal daire

pega kartal

pega kartal

pega kartal daire

Proje Bilgisi: Pega Kartal