Pega Kartal projesi çalışmaları nasıl gidiyor?

Pega Kartal projesi çalışmaları hızla giderken, projede fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor

Pega Kartal projesi çalışmaları nasıl gidiyor?

Pega Kartal projesi 32 katlı rezidans bloğu, 5 katlı ofis bloğu olarak inşa ediliyor. 200 rezidansın yanı sıra 11 mağaza ve 28 home ofisin yer aldığı Pega Kartal 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Pega Kartal 40 bin metrekare alan üzerinde 200 adet konuttan oluşuyor. Pega Kartal projesindeki daire büyüklükleri 64 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

80 milyon  TL yatırım bedeline sahip Pega Kartal projesi çalışmaları hızla devam ederken, sosyal donatıları konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Pega Kartal projesi çalışmalarının yaklaşık yüzde 90’ı tamamlanmış olup, dairelerin neredeyse tamamının satışları tamamlandı. Başlangıç fiyatları 1+1 daire için 300 bin, 2+1 daire için 578 bin ve 3+1 daire için 735 bin lira olarak belirlenen Pega Kartal’ın  2016'da teslim edilmesi planlanıyor.

Pega Kartal özellikleri arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, kafe, restoran, sauna, SPA, Türk hamamı, adalar ve deniz manzarası yer alıyor. Pega Kartal'da kiraların 1.100 liradan başlaması bekliyor. Uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu Pega Kartal’da lokasyon da bir hayli dikkat çekiyor.

Pega Kartal projesi çalışmaları nasıl gidiyor?

Pega Kartal nerede?
Pega Kartal projesi, Kartal Soğanlık Bölgesi'nde hayata geçiriliyor. 

Pega Kartal adres bilgileri: Pegagaz Sokak No:6 Soğanlık Kartal – İstanbul

Pega Kartal projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 671 07 03
Web: http://www.pegakartal.com/
E-mail: info@pegakartal.com

 

Firma Bilgisi: Egeyapı Group - Al-qemam Holding
Proje Bilgisi: Pega Kartal