Pega Kartal

Egeyapı Group - Al-Qemam Holding imzası ile hayata geçirilen Pega Kartal 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor

Pega Kartal

Egeyapı Group - Al-Qemam Holding imzası ile hayata geçirilen Pega Kartal 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Pega Kartal satılık daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 200 adet daireden oluşan Pega Kartal 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Pega Kartal projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, kafe, restoran, sauna, SPA, Türk hamamı, adalar ve deniz manzarası yer alıyor. Projede toplam 200 adet daire yer alıyor. Bunların yanı sıra 11 adet mağaza ve 28 adet home ofis bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve ısı pay ölçer. 

 

Pega Kartal

 

Pega Kartal teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Pega Kartal fiyatlarının ise 329 bin lira ile 1 milyon 355 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler için farklı ödeme koşulları sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden alabilirsiniz.

Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Pega Kartal Soğanlık bölgesinde yükseliyor. D-100 karayolunun yanında yer alan proje Kartal Sahil Yoluna 5 dakika uzaklıkta kalıyor. Deniz ve adalar manzarası garantili olan Pega Kaetal 32 katlı rezidans bloğu ve 5 katlı ofis bloğundan meydana geliyor.

 

Pega Kartal

Pega Kartal adres bilgisi : Pegagaz Sokak No: 6 Soğanlık - Kartal - İstanbul 

Pega Kartal iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 671 07 03
Web adresi : www.pegakartal.com
E-posta adresi : info@pegakartal.com

Firma Bilgisi: Egeyapı Group - Al-qemam Holding
Proje Bilgisi: Pega Kartal