Pega Kartal'da yılın son fırsatı

Ege Yapı tarafından Kartal'da inşa edilen Pega Kartal projesinde 2015'in son fırsat döneminde yatırımcılara, uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi olma şansı sunuluyor.ege

Pega Kartal'da yılın son fırsatı

Kartal'da Ege Yapı imzasıyla inşa edilen Pega Kartal projesinde yılın son kampanyasının startı verildi. Kampanya kapsamında projeden ev almak isteyenlere 60 ay 0 faiz ya da 5.000 TL peşinat ve 120 ay yüzde 0.89 faiz oranlarından yararlanma fırsatı sunuluyor. 

Pega Kartal'da yaşam, özel kampanyayla başlıyor
İnşaatı tamamen biten Pega Kartal projesinde teslimler ise yakında başlayacak. Adalar ve Marmara Denizi manzaralı projede her ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'e kadar farklılık gösteren projelere yer veriliyor. Projede 200 rezidans, 35 home-office ve 11 mağaza da bulunuyor.

Pega Kartal projesi daire fiyatlarını öğrenmek için tıklayın...

Teslimlere özel olarak geliştirdiği kampanya ile birlikte Pega Kartal'dan konut sahibi olmak isteyenler 60 ay 0 faiz ya da 5 bin TL'lik peşinat ve 120 aya yüzde 0.89'luk faizle sahip olma şansına kavuşuyor. 

Pega Kartal'da yılın son fırsatı

Pega Kartal sosyal alanlar
Zengin sosyal donatılara sahip Pega Kartal projesinde çocuk parkları, yürüyüş yolları ve spor salonlarının yanı sıra, sauna ve buhar odaları ve restoran-cafeler yer alıyor. 

Pega Kartal nerede?
Kartal metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Pega Kartal, şehrin önemli ulaşım merkezlerine de kolayca ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15, sahil yoluna 5, Tekno Park7a ise 10 dakikalık mesafede yer alan proje, dünyanın en büyük adalet sarayı olarak bilinen Anadolu Yakası Adalet Sarayı'na da 5 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Projeden Pendik Marina'ya 10, Pendik feribot iskelesine 10, Kartal deniz otobüsü iskelesine ise 10 dakikada ulaşmak mümkün 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Pega Kartal