Pendik East Park Residence

Fatih Yıldız İnşaat ve MTB Mimarlık İnşaat ortak girişimiyle Pendik'te inşa edilen East Park Residence 4 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor

Pendik East Park Residence

Daha önce Bağdat Caddesi ve Kadıköy'de inşa ettikleri konut projeleriyle tanınan Fatih Yıldız İnşaat ve MTB Mimarlık, Pendikk'teki ilk projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 4 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Pendik East Park Residence 15 milyon TL'lik yatırım değerine sahip...

Pendik East Park Residence projesi nerede?
Pendik Doğu Mahallesi üzerinde ve tren yoluna yakın mesafede inşa edilen Pendik East Park Residence denize 380, E-5'e ise 540 metre mesafede yer alıyor. 

Pendik East Park Residence

Pendik East Park Residence

Pendik East Park Residence daire tipleri
Pendik marina manzarasına sahip Pendik East Park Residence, toplam 102 daireden oluşuyor. Projede daire tipleri ise 1+1'den 5+1'e değişebiliyor. Açık havuz, fitness spa gibi sosyal imkanların bulunduğu proje 12 ve 13 katlı iki bloktan meydana geliyor ve toplamda 4.000 metrekare arazi üzerinde yükseliyor.

Fiyat bilgileri
Fatih YIldız İnşaat ve MTB Mimarlık İnşaat'ın Pendik'teki ilk girişim olma özelliği taşıyan Pendik East Park Residence, ön talep döneminde metrekaresi 4 bin 500 ila 6 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Proje özellikleri

  • Proje ismi; Pendik East Park Residence
  • Firma: Fatih Yıldız İnşaat-MTB Mimarlık Ortak girişimi
  • Yer: Pendik Doğu Mahallesi
  • Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1
  • Blok sayısı: 10 ve 13 katlı iki blok
  • Fiyat aralığı: Metrekarekis 4.500-6.000 TL arasında değişiyor. 

 

Firma Bilgisi: Fatih Yıldız Inşaat
Proje Bilgisi: Pendik East Park Residence