Pendik Sahil Konakları'nın yüzde 20'si satıldı

Evra Grup ve Has Kule imzasıyla Pendik'te inşa edilen Pendik Sahil Konakları'nın yüzde 20'si lansman döneminde satıldı

Pendik Sahil Konakları'nın yüzde 20'si satıldı

Pendik'te hayata geçirilen "Sahil Konakları" projesinin yüzde 20'si lansman döneminde sahiplerini buldu. Evra Grup ve Has Kule imzasıyla inşa edilen projede toplam 180 daire yer alıyor.

Pendik Sahil Konakları 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla
26 ayda sahiplerine teslim edilmesi beklenen Pendik Sahil Konakları projesinde metrekare fiyatları 8 bin TL'den başlıyor. Aileler düşünülerek 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi dairelere yer verilen projede genişlikler 125 ila 193 metrekare arasında farklılaşıyor. Pendik Sahil Konakları'nda 6 farklı konak tipine yer verilirken, tüm konakların sahil bandına cepheli ve adaları görecek 8 metrekare büyüklüğünde balkonlara sahip olması sağlanıyor.

Geniş sosyal olanaklar
Pendik Sahil Konakları bünyesinde yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve konak saliplerine özel akıllı otopark imkanları da sunuluyor.

Pendik Sahil Konakları'nın yüzde 20'si satıldı

Merkezi Konum ve yüksek prim potansiyeli
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 11, İDO İskelesi ve Metroya ise 4 dakikalık mesafede yer alan projenin, satışa çıktığı ilk günden bu yana yatırımcıdan büyük ilgi gördüğünü vurgulayan Evra Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topaloğlu, bu ilgide lokasyon kadar, proje özelliklerinin de önemli bir payı olduğunu söyledi. Topaloğlu:

"Pendik Sahil Konakları tüm ulaşım araçlarına da çok yakın. Metrekare başına geçen yıl bu bölgedeki konutlar yüzde 35 değerlendi. Vadeli alımlarda yüzde 15, peşin alımlarda ise ilave yüzde 10 fiyat avantajı sunuyoruz. Sağladığı bu avantajlar nedeniyle projemiz hem yatırım yapmak hem oturmak isteyenlerden büyük ilgi görüyor. Kısa sürede yüzde 20’sinin satılması bunun en büyük kanıtı..." dedi. 

Firma Bilgisi: Evra Group - Has Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Pendik Sahil Konakları