Penta'dan yeni ürün: Halley

Penta Banyo; Halley Serisi ile armatürlere, kişiye özel tasarımlar kazandırıyor

Penta'dan yeni ürün: Halley

Halley kuyruklu yıldızından esinlenerek tasarlanan "Halley serisi" armatür ve aksesuarlar banyoları bütünleştiriyor, kreasyon haline getiriyor.

Halley serisi armatür ve aksesuarların yüzeylerine banyonuzun, seramiğinizin, bordürünüzün, çizgilerini adeta bir nakış gibi işleyebilirsiniz. Dahası kurumsal logo, mottonuzu ürünlere yerleştirerek, otel, hastane vb. projelerinizde marka bilinirliğinize katkı sağlayabilirsiniz. 

Penta "Halley serisi" ile banyolar kişiselleşiyor
Halley Serisi ile birlikte Penta, klasik modellere bağlı kalmayan, kişisel zevklerinin ön planda olduğu ve şık tasarımları tercih eden tüketicilerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Teknoloji alanında yaşanan değişimler banyolara da yansıyor. Tasarımın ön plana çıkmaya başladığı banyolar, günümüzde esnek çalışma şartları ve saatlerinden dolayı evde geçirilen zaman diliminin artmasıyla duş mekânı olmaktan çıkıp sağlık ve SPA alanı haline de geliyor. 

2001 yılından bugüne “Banyo armatürleri ve aksesuarları” ürün grubunda uzmanlaşmış olan Penta Yönetim Kurulu Başkanı Salih Aydın 30'un üzerinde armatür & aksesuar modeliyle,100’ün üzerinde tasarım tescili ile Türkiye'nin en zengin ürün grubunu sunduklarını belirterek, evde geçirilen zaman dilimi arttıkça banyoların değişime uğradığını söyledi. Aydın, geçmişte ustaların karar verici olduğu ve genelde siyah, beyaz ya da koyu renklerin hâkimiyetindeki banyo armatür ve aksesuarlarında artık kadınların söz sahibi olduğu yeni bir tüketici profili oluştuğunu ifade ederek, bu grubun, marka bilinirliğinden çok, marka memnuniyetini hedeflediğini kaydetti.