Pepee ve Arkadaşları Carrefour İzmit AVM’de

Carrefour İzmit AVM, Düşyeri Çocuk Şenliği kapsamında Pepee ve arkadaşlarına ev sahipliği yapacak

Pepee ve Arkadaşları Carrefour İzmit AVM’de

16 Eylül 2013 / emlakwebtv
Özgün mimarisi, her türlü ihtiyaca cevap veren mağaza karması ve kafeleriyle İzmit’in buluşma noktası haline gelen Carrefour İzmit AVM, 21-22 Eylül tarihleri arasında Düşyeri Çocuk Şenliği kapsamında çocukların sevgilisi ünlü çizgi film kahramanı Pepee ve arkadaşlarının gerçekleştireceği konser ve birbirinden eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Festivale katılan minikler; sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacaklar
Hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar Pepee ile buluşma fırsatının yanı sıra birbirinden keyifli atölye çalışmaları, masal dinletisi, ödüllü yarışmalar, tiyatro ve dans gösterileriyle doyasıya eğlenecek. Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri’nin hazırladığı festivale katılan minikler, lansmanı yapılacak olan yeni kahramanlar Leliko ve Ayas ile ilk kez tanışma fırsatı bulurken, aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalayacaklar.

Düşyeri Çocuk Şenliği’ne tekrar katılmak isteyen aileler, %50 indirim fırsatı
Carrefour İzmit AVM ziyaretçileri, aynı gün içerisinde yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerinde almaya hak kazanacakları bileklikle etkinlik alanına ücretsiz giriş yapabilecekler. Ayrıca bilet alarak etkinliğe katılmak isteyenler, Biletix’den temin edecekleri biletlerle şenliğe katılabilecekler. Anne-babaların 10 TL, çocukların ise 5 TL’ye giriş yapabilecekleri Düşyeri Çocuk Şenliği’ne tekrar katılmak isteyen aileler, %50 indirim fırsatından faydalanacaklar.

Pepee ve sevimli arkadaşları, unutulmaz saatler yaşamak isteyen tüm çocukları aileleriyle birlikte Carrefour İzmit AVM’ye bekliyor.

Program Akışı;

Saat

Etkinlik

10:00

Müzik Kutusu

11:00

Leliko ile Dans – Oyun – Eğlence

12:00 – 12:40

Pepee Konseri

12:40

Müzik Kutusu

14:00

Leliko ile Dans – Oyun – Eğlence

15:00 – 15:40

Pepee Konseri

15:40

Müzik Kutusu

17:00

Ayas ile Dans – Oyun – Eğlence

18:00 – 18:40

Pepee Konseri

18:40

Müzik Kutusu

20:00

Dans – Oyun – Eğlence