Pera Palace'da evlenenler Maldivler’e gidiyor

Düğününü Pera Palace'ın görkemli balo salonu Grand Pera'da yapan çiftler balayına Maldivler'e gidiyor

Pera Palace'da evlenenler Maldivler’e gidiyor

17 Şubat 2014/ emlakwebtv
Ülkemizin ilk uluslararası oteli, İstanbul'un incisi Pera Palace Hotel Jumeirah, bu yıl da masal gibi düğünlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Düğününü Pera Palace'ın görkemli balo salonu Grand Pera'da yapan çiftler balayına Maldivler'e gidiyor. Ayrıca düğün pastası, balayı öncesi süit odada 1 gece konaklama ve ertesi gün kahvaltı da Pera Palace Hotel Jumeirah'nın çiftlere düğün hediyesi. 19. yüzyıldan beri unutulmaz aşklara tanıklık eden Pera Palace Hotel Jumeirah; 122 yıllık deneyimi, üstün servis ve hizmet anlayışı ile unutulmaz düğünlerin adresi oluyor. Düğünü için İstanbul'un incisi Pera Palace'ı seçen çiftler; “Jumeirah Dhevanafushi, Maldives” ya da “Jumeirah Vittaveli, Maldives” otellerinden birinde geçerli 1 gece konaklama, odada balayı ikramları ve sonraki geceler için %15 konaklama indiriminden yararlanıyorlar. Ayrıca düğün pastası, balayı öncesi süit odada 1 gece konaklama ve ertesi gün kahvaltı da Pera Palace Hotel Jumeirah ayrıcalığı ile çiftlerin hizmetinde... Pera Palace Hotel Jumeirah'da rüya gibi bir düğün ve sonrasında balayı için yapmanız gereken kendinizi otelin tecrübeli kadrolarının ellerine teslim etmek.

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu en özel gününüzde Şef Arif Kemal Doğan'ın hazırladığı seçkin düğün menüsü alternatiflerine, Grand Pera Balo Salonu'ndaki zarif süslemeler ve hayranlık uyandırıcı incelikte detaylar da eşlik ediyor. Otelin deneyimli organizasyon ekibi, salon düzeninden menünün oluşturulmasına ve düğün günü programınıza kadar tüm ayrıntıları sizinle birlikte özenle planlıyor. Nasıl mı?

Masa düzenlemesi ve servis
Pera Palace Hotel Jumeirah'nın masa düzenlemelerinde Richard Ginori marka porselen gümüş çatal bıçak takımı, su ve şarap bardakları, peçeteler ve 3 kollu şamdanlar kullanılıyor. Yüzyılı aşkın süredir aynı çizgide devam ettirdiği özel servis anlayışıyla, konuklarınızı beyaz eldivenli servis görevlileri karşılıyor.

Düğün yemeği
Deneyimli Şef Arif Kemal Doğan'ın hazırladığı seçkin menü alternatifleri “Başlangıç, Ara sıcak, Ana yemek, Tatlı, Düğün pastası” ikramı olarak 5 bölümden oluşuyor. Pera Palace Hotel Jumeirah'nın düğün yemeği seçenekleri bu menülerle sınırlı olamayıp, isteğiniz doğrultusunda değişik lezzetler sunulabiliyor.

After party
Akşam yemeğinden sonra parti organizasyonları için Galata Salonu ideal.

Günlük kullanım odaları
Düğün günü, günlük kullanım için bir adet oda saat 20.00'ye kadar düğün misafirlerinin kullanımına sunuluyor.

Balayı odası
Düğün gecesi gelin ve damat için bir gece normal odada konaklama; 150 kişilik ve üstü davetlerde süit oda ve kahvaltı evlenen çifte hediye olarak veriliyor. Otelde konaklayacak misafirler için de özel konaklama fiyatları uygulanıyor.