Perakendeciler Ankara’da Buluşuyor

Türkiye'nin dört bir yanından gelen perakendeciler, sorunların çözümü ve yeniliklerin hayata geçirilmesi hedefiyle Ankara’da buluşacak

Perakendeciler Ankara’da Buluşuyor

24 Haziran 2013 / emlakwebtv
Ankara Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), Ankara PERDER ve Retail Türkiye tarafından düzenlenecek İç Anadolu Perakende Konferansı 26 Haziran tarihinde “Perakendede Eğitim ve İnsan Kaynakları” teması ile gerçekleşecek.

İç Anadolu Perakende Konferansı’nda bir çok konu görüşülecek
Bu yıl ilki Erzurum’da gerçekleştirilen “Perakende Konferansları”nın ikinci ayağı Sheraton Ankara Hotel’de gerçekleştirilecek. İç Anadolu Perakende Konferansı’nda organize perakendenin önemi, perakendede insan faktörünün değeri ve perakende sektöründe hayata geçirilecek yenilikler konuları üzerinde durulacak.

Konferans, yaklaşık 400 perakendecinin katılımıyla gerçekleşecek
Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, Ankara PERDER Başkanı Mustafa Altunbilek, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Tekin Acar Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar, İnsan Kaynakları Koordinatörü Duygu Karaca Özer, Menegement Time Kurucu Ortağı Hakan Çoban, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yılmaz Pekmezcan ve MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları ve Programları Grup Başkanı Dr. İsmail Demir’in konuşmacı olarak yer alacağı İç Anadolu Perakende Konferansı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaklaşık 400 perakendecinin katılımıyla gerçekleşecek.