Peşinatı teslime at, Ataşehir’de evi kap

Brandium Ataşehir’de kısa bir süre için geçerli yüzde 75’lik banka kredisi yüzde 25’lik teslimde peşinat kampanyası başladı

Peşinatı teslime at, Ataşehir’de evi kap

24 Aralık 2012 / emlakwebtv
Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Ataşehir’de 120 bin metrekare alana sahip olan Brandium Alışveriş Merkezi yeni yılın başlarında ziyaretçileriyle buluşacak.
 
Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç da gün geçtikçe artarak devam ediyor. Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile hayata geçirilen Brandium Ataşehir’de ise 1350 konutluk yaşam alanı, 340 odalı 5 yıldızlı, bir tane de 4 yıldızlı otel bulunuyor. Ayrıca 3 bin kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içerisinde yer alan Brandium Alışveriş Merkezi bölgenin tüm sosyal gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor.
 
Brandium Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası olmayı amaçlıyor.