Peşinatsız ev sahibi olmak 2015

Peşinatsız ev sahibi olmak 2015 kampanyaları kapsamında 216 Butik Plus, Moment İstanbul, Essenora gibi projeler dahil

Peşinatsız ev sahibi olmak 2015

Peşinatsız ev sahibi olmak artık mümkün. Firmalar, konut sahibi olmak isteyenlere birçok ödeme imkanı sağlıyor. Konut kredilerindeki faiz oranları, konut sahibi olmak isteyenleri firma bünyesinde taksitle ev sahibi olmaya iterken, firmalar da yatırımcılarına birçok kolaylık sunuyor. Bunlar arasında da " peşinatsız ev sahibi olmak” yer alıyor.

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlere Emlakwebtv.com ekibi, peşinat ödemeden konut alınabilecek projeleri inceledi. Peşinatsız ev sahibi olmak gibi imkanları sunan firmalar daha çok ödemelerinde, ara ödemeler ya da peşinatın teslimden sonra verilmesi gibi kampanyalar sunabiliyor.

Daha çok özel günlerde, belirli bir zaman diliminde gerçekleşen “peşinatsız ev sahibi olmak” kampanyaları, yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Evdekifırsat.com, peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlere birçok fırsatı bu konuda sunuyor. Bunun dışında yaklaşan Öğretmenler Gününe özel kampanyaları da firmalar gerçekleştiriyor.

İşte Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Seçenekler!

1.Fuzul Yapı
24 Kasım ‘Öğretmenler Günü’ haftası itibariyle Fuzulev, tüm öğretmenlere sisteme dahil olmak için ödenen standart organizasyon bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uyguluyor. Bu indirimden yararlanmak isteyen öğretmenlerimizin 23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Fuzulev sistemine dahil olmalı yeterli oluyor.

2.Moment İstanbul

Peşinatsız ev sahibi olmak 2015


Moment İstanbul, 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim getirisi fırsatının yanı sıra, müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği ile de öne çıkıyor. Moment İstanbul, 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim getirisi fırsatının yanı sıra, müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği ile de öne çıkıyor. Yatırım değeri yaklaşık 100 milyon dolar olan projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, fiyatları 319 bin TL’den başlayan toplam 731 adet konut bulunuyor.

3.Essenora

Peşinatsız ev sahibi olmak 2015


Toplam 20 bin metrekare alanda yükselen projede, 758 daire, 12 ticari ünite, 1 market, mini spor salonları, çocuk oyun alanları, Fitness Centerlar, sauna, buhar odası, kapalı otopark, iki yüzme havuzu, cafe ve restoranlar yer alıyor. Essenora başlattığı kampanyada özellikle Peşinatsız, Kredisiz, Faizsiz, Kefilsiz gibi olanaklar sunması dikkat çekerken, fiyatlar 397 bin TL’den başlıyor.

4.216 Butik Plus

Peşinatsız ev sahibi olmak 2015


216 Butik Plus’tan ev alanlar daire bedelinin yüzde 75’ine denk gelen krediyi şimdi kullanıp, peşinatı ise teslimde ödeyebilecek. Buna göre konut alıcısı fiyatı 256 bin lira olan 1+1 daireye aylık 2 bin 944 lira taksitle sahip olabilecek. 216 Butik Plus, Özyeğin Üniversitesi’ne ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.