Petek Rezidans Taksim projesi

Petek Rezidans Taksim projesi DAP Yapı tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Petek Rezidans Taksim projesi

Petek Rezidans Taksim'de DAP Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Rezidans, ofis ve dükkandan meydana gelen Petek Rezidans Taksim projesi 3 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 112 adet bağımsız bölümden meydana gelen DAP Petek Rezidans Taksim'de 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. Petek Rezidans satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 338 metrekare arasında değişiyor.

Petek Rezidans teslim tarihi
DAP Petek Rezidans teslim tarihi olarak Aralık 2017 yılı veriliyor.

Petek Rezidans Taksim projesi özellikleri
132 bağımsız bölümden oluşan Taksim Petek Rezidans projesi 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazadan meydana geliyor. Adını peteğe benzer şeklinden alan Petek Rezidans Taksim projesindeki daire büyüklükleri ise şu şekilde tasarlanıyor: 1+1'ler 105 ila 137 metrekare, 2+1'ler 110 ila 160 metrekare, 3+1'ler ise 300 ila 338 metrekare olarak tasarlandı. Ofislerin alanları 90 ile 142 metrekare. Petek Rezidans Taksim mağaza büyüklükleri de 157 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Bunların dışında konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunan Petek Rezidans Taksim satılık daire sahipleri; kapalı otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, asansör, ısı pay ölçer, su deposu, merkezi ısıtma sistemi, teras imkanlarından fayda sağlayabiliyor.

Petek Rezidans Taksim fiyatları
Petek Rezidans fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. DAP Taksim projesinde fiyatların 4 bin 250 dolardan başlaması ön görülüyor. Petek Rezidans Taksim fiyat listesi için de ilerleyen günlerde haberlerimiz detaylarını kontrol edebilirsiniz.

Petek Rezidans Taksim nerede?
DAP Yapı tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Petek Rezidans Taksim'de yer alıyor.

Petek Rezidans adres bilgileri: Elmadağ Caddesi Taksim/İstanbul

Petek Rezidans iletişim bilgileri
Telefon: 444 9 327
Web: http://dapyapi.com.tr/
E-mail: info@dapyapi.com.tr