Philips'ten çocuklara yönelik aydınlatma ürünleri

Royal Philips, çocuklar ve aileler için tasarlanmış olan aydınlatma ürünleri "Philips Disney" portföy serisinin satışa sunulacağını duyurdu

Philips'ten çocuklara yönelik aydınlatma ürünleri

10 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Türk Philips'ten yapılan açıklamaya göre, Philips'in aydınlatma alanındaki uzmanlığını Disney'in sevilen karakterleriyle bir araya getiren portföy, ışığın gücünden yararlanarak çocuk odalarını çocukların kitap okuyabileceği, oyun oynayabileceği ve uyuyabileceği daha yaratıcı bir yer haline getirecek. Bu gelişme, Philips'in ev aydınlatma deneyimini değiştirme ve dijitalleştirme yolculuğundaki en yeni başarısı olma niteliği taşıyor.

Philips Disney portföy serisi, çığır açan konseptler içeriyor
Ortak markalı olarak sunulacak ürünler Avrupa ve ABD'de eylül ayından itibaren, Asya'da ise bu yıl içinde çeşitli tamamlayıcı Philips ve Disney perakende satış kanalları üzerinden satışa sunulacak.

Philips Disney portföy serisi, bağlantılı aydınlatma alanında çocukların Disney hikayeleri ve karakterleriyle etkileşime girmesini sağlayarak çığır açan konseptler içeriyor. Devrim niteliğindeki bağlantılı aydınlatma konsepti, çocukların ve ebeveynlerinin e-kitapları aydınlatma ürünlerine bağlayarak kitap okumayı daha eğlenceli kılan ve ailelerin hikayenin içine girmesini sağlayan etkileşimli ve sihirli bir aydınlatma deneyimi oluşturmalarına imkan sağlıyor. Seride ayrıca hafif ışık veren gece lambaları gibi "rahatlatan ışıklı" lambalar ve çocuklara kalkma saatini haber vererek düzenli uyku alışkanlığı kazandırmak için tasarlanan ürünler bulunuyor.

Eric Rondolat: " bu işbirliğimizin Temelinde yenilikçilik ve yaratıcılık bulunuyor”
Açıklamada görüşlerine yer verilen Philips Aydınlatma Üst Yöneticisi (CEO) Eric Rondolat, "Temelinde yenilikçilik ve yaratıcılığın bulunduğu bu işbirliği, Disney'in her yaştan çocuğun hayal gücünü harekete geçiren karakterler ve hikayeler yaratma alanındaki rakipsiz becerisini aydınlatma yenilikleri liderliğimizle birleştiriyor. Birlikte çalışarak tüm ailenin severek kullanacağı gelişmiş ve etkileşimli aydınlatma çözümlerinden oluşan heyecan verici bir portföy sunacağız. "Amacımız, bu kategoride dijital ve etkileyici aydınlatma deneyimlerini çocukların yatak odalarına getiren lider olarak tanınmaktır" değerlendirmesinde bulundu.

Disney Tüketici Ürünleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Simon Philips ise şunları kaydetti: "Bu ürün serisi, yenilikçi ve çarpıcı bir ürün sunuşuyla Disney hikayelerinin çocukların yatak odalarına nasıl girebileceğine dair mükemmel bir örnek teşkil ediyor. Aileler için pozitif ve konforlu okuma ve uyuma ortamları oluşturmak üzere Philips ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz."