Piazza projesi indirim fırsatıyla satışta!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın hayata geçirdiği adalar manzaralı Piazza projesi lansmana özel olarak indirim fırsatıyla satışa çıktı.

Piazza projesi indirim fırsatıyla satışta!

Piazza Projesi Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından Rönesans Gayrimenkul Yatırım, bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle pek çok ilde bir ilki yaşattı. Ticari gayrimenkul geliştirme amacıyla kurulan Rönesans Gayrimenkul’ün Türkiye’nin altı bölgesinde 8 alışveriş merkezi bulunuyor. Türkiye’de toplam 24 gayrimenkul projesi olan Rönesans Gayrimenkul, Piazza adlı projesinin de müjdesini verdi. Maltepe’de yükselen Piazza projesi 29 katlı konut ve 21 katlı ofis binasından oluşan iki blok halinde yükseliyor. Blokların ortasında yer alan kısım ise açık alan ve alışveriş merkezi olarak inşa ediliyor. Projede toplam 230 adet olmak üzere 1+1, 2+1 ve 3+1 daire çeşitleri yer alıyor. Projedeki konutların teslimi için ise Mart 2018 tarihi hedefleniyor. Fiyatları 449 bin liradan başlayan projede lansmana özel olarak liste fiyatı üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor.
 

Piazza projesi indirim fırsatıyla satışta!


Piazza’yı yılda 16 milyon kişi ziyaret edecek
Piazza projesi 320 milyon Euro yatırım değeriyle hayata geçiyor. Yaklaşık 42 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Piazza Maltepe’nin E5 aksında yer alıyor ve adalar manzarasını görüyor. Kaba inşaatının yüzde 73’ü tamamlanan projenin 36 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. Karma bir proje olan Piazza’yı yılda 16 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Piazza projesi fiyatları ise 1+1 daire için 449 bin lira ile 655 bin lira, 2+1 daireler için 641 bin lira ile 1 milyon 338 bin lira ve 3+1 daireler için ise 945 bin lira ile 1 milyon 570 bin lira aralığında bulunuyor. İçerisinde yer alan metro istasyonu bağlantısı ile ulaşım açısından oldukça büyük kolaylık sunan Piazza, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede yer alıyor.

 

 

 

Firma Bilgisi: Rönesans Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piazza