Pierina mutfakların havasını değiştiriyor

Kelebek Mutfak, modern koleksiyonu 'Pierina' ile hem zevkine hem de evine uygun mutfak isteyen kullanıcıların hayallerine uygun seçenekler sunuyor

Pierina mutfakların havasını değiştiriyor

Kelebek Mutfak, modern koleksiyonu 'Pierina' ile hem zevkine hem de evine uygun mutfak isteyen kullanıcıların hayallerine uygun seçenekler sunuyor.

Kullanıcıya özel tasarımlar
Mekana ve kullanıcıya özel tasarımlar sunan Kelebek Mutfak, 2015 koleksiyonlarından Pierina ile mutfak dizaynına modern bir bakış açısı sunuyor. Kelebek Mutfak’ın uzman mimari ekibi tarafından ölçüm yapılıp mekana uygun projelerin hazırlanmasıyla birlikte tüketicinin beğenisine sunulan ‘Pierina’, sade ve şık tasarımıyla göz dolduruyor.

Kelebek Mutfak

Mat lake’ yüzey ile çizilmeye ve sararmaya karşı dirençli
Beyaz ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanan ve Country tarzıyla öne çıkan ‘Pierina’, kullanışlı detaylarıyla da mutfaklarda fark yaratıyor. Kolayca temizlenebilen, pürüzsüz bir yüzeye sahip ‘Pierina’nın ‘mat lake’ yüzeyi, çizilmeye ve sararmaya karşı dayanıklılığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Fonksiyonellik ve estetiğin bir arada sunulduğu koleksiyon, çerçeveli ve cam kapaklı dolapları ile birlikte pratik kullanım sağlayan ada çözümüyle mutfaklara ayrı bir keyif katıyor. Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen koleksiyonun fiyatı, projeye göre değişiklik göstermesi; evine uygun mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor.

Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri gibi ‘Pierina’ koleksiyonu da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.