Pilotların tercihi Toskana Orizzonte

Büyükçekmece'de yer alan Toskana Orizzonte projesi 3. Havalimanına yakınlığı nedeniyle pilotların tercihi oluyor

Pilotların tercihi Toskana Orizzonte

Büyükçekmece'de yer alan Toskana Orizzonte projesi 3. Havalimanına yakınlığı nedeniyle pilotların tercihi oluyor. Arıkan Yapı güvencesi ile hayata geçirilen ve ilk etabı ekim ayında teslim edilen Toskana Orizzonte projesi toplam 187 adet villadan meydana geliyor. 

3. Köprü ve 3. Havalimanı inşaat ile bölgede konut satışları hız kazandı. Büyükçekmece Toskana Orizzonte projesinde yer alan villaların yüzde 10'u pilotlar tarafından tercih edildi. Haziran ayında ikinci etabının tamamlanması planlanan Toskana Orizzonte fiyatları 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

Lokasyon olarak yeni yapılan köprü, havalimanı ve bağlantı noktalarına yakınlığı nedeniyle ilgi gören proje kalabalık aileler, sanayi ve iş adamları, beyaz yakalılar ve pilotlar tarafından ilgi görüyor. 

1068 dönüm üzerinde üzüm bağları, zeytinliği, hobi bahçeleri, futbol sahaları, tenis kortları, çok amaçlı kapalı spor salonu, şehir parkı, köprüleri, Dolce Vita spor ve yaşam kompleksi, alışveriş merkezi, köy fırını, köy kütüphanesi, köy kahvesi, köy bakkalı, restoranları, yürüyüş parkurları ve doğal peyzajı ile Toskana Vadisi projesinde bambaşka bir yaşam inşa ediliyor. 

Ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer alan Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle toplam yatırım değeri 200 milyon dolar olan Toskana Orizzonte  fiyatlar 650 bin USD ile 1 milyon 200 bin USD arasında değişiyor.

Firma Bilgisi: Arıkan Yapı
Proje Bilgisi: Toskana Orizzonte