Pınartepe Residence Beylikdüzü!

Pınartepe Residence Beylikdüzü, Topçuoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Pınartepe Residence Beylikdüzü!

Pınartepe Residence Beylikdüzü, Topçuoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen Pınartepe Residence Beylikdüzü projesinde 97 adet konut bulunuyor. 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Pınartepe Residence satılık daire büyüklükleri 90 ila 246 metrekare arasında değişiyor. 

Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu Pınartepe Residence fiyatları 380 bin lira ile 750 bin lira arasında değişiyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Pınartepe Residence kiralık daire fiyatları ise 3+1'lerde 1.500 liradan başlıyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, fitness merkezi, sauna, göl manzarası, güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı projenin dairelerinde ankastre ürünler, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

3 bloktan meydana gelen Pınartepe Residence Beylikdüzü projesinde bahçeli ve teraslı dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Projede daireler göl ve deniz manzarasına hakim. Oturuma hazır durumda olan Pınartepe Residence projesi mimarisi ile dikkat çekiyor. 

Pınartepe Residence iletişim bilgileri
Adres : Pınartepe Mahallesi. Avrupa Caddesi. No: 52/B Büyükçekmece - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 855 96 10 - 16
Web adresi : topcuogluinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Topçuoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Pınartepe Residence