Pınarvadi Konakları Büyükçekmece!

Pınarvadi Konakları Büyükçekmece'de Topçuoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Pınarvadi Konakları Büyükçekmece!

Pınarvadi Konakları Büyükçekmece'de Topçuoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

2+1, 3+1, 6+2 ve 4+2 konut seçeneklerinden meydana gelen Pınarvadi Konakları, 4 bin metrekare arsa alanında yükseliyor. 38 adet daireden oluşan Pınarvadi Konakları Büyükçekmece satılık daire büyüklükleri 132 metrekare ile 367 metrekare arasında değişiyor. 

Pınarvadi Konakları sosyal donatıları içerisinde; açık otopark, deniz manzarası, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, çocuk yüzme havuzu ve güvenlik bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Dört bloktan oluşan Pınarvadi Konakları Büyükçekmece fiyatları 350 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor. Pınarvadi Konakları'ndan daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede kiralık daire fiyatları 1.500 liradan başlıyor. 

Dairelerin yanı sıra, teraslı, bahçeli dubleks daire seçeneklerinin de yer aldığı projede daireler oturum için hazır. Deniz ve göl manzarasının hakim olduğu Pınarvadi Konakları'nde bloklar 4 ila 5 katlı olarak tasarlanıyor. 

Pınarvadi Konakları adres bilgisi : Gürpınar Mahallesi. Galip Esmer Caddesi. No: 1 Büyükçekmece - İstanbul 
Pınarvadi Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 855 96 10
Web adresi : topcuogluinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Topçuoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Pınarvadi Konakları