Pine Homes Göktürk nerede?

Pine Homes Göktürk Sur Yapı tarafından 2 bin 370 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Pine Homes Göktürk nerede?

Pine Homes Göktürk Sur Yapı tarafından 2 bin 370 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Az katlı bir mimariye sahip olan Pine Homes Göktürk projesi 3 bloktan oluşuyor. Countryside Real Estate tarafından satış ve pazarlama faaliyetleri gerçekleştirilen Pine Homes Göktürk projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Pine Homes Göktürk satılık daire büyüklükleri 93 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor. 

Pine Homes Göktürk satılık daire fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Pine Homes Göktürk ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı bulunuyor. Pine Homes Göktürk toplam 68 adet daireden meydana geliyor. Pine Homes Göktürk teslimlerinin Ocak 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

Pine Homes Göktürk Doğa Country, Mesa Yankı Evleri ve Mesa Kemerburgaz projelerine komşu konumda,  3. Köprü ve havaalanı yoluna yakınlığıyla dikkat çekiyor Pine Homes Göktürk satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Pine Homes Göktürk'ten ev sahibi olanlar açık otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik, su deposu gibi imkanları kullanabiliyor.

Pine Homes Göktürk adres bilgileri: Göktürk Merkez Mah. Kılıncıgöl Sok. No:9 Eyüp/İstanbul

Pine Homes Göktürk telefon numarası
0532 417 88 74

"Pine Homes Göktürk nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Pine Homes Göktürk nerede?

Pine Homes Göktürk nerede?

Pine Homes Göktürk nerede?

Pine Homes Göktürk nerede?

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Pine Homes