Pırlanta Çamlıca Evleri!

Pırlanta Çamlıca projesi, Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanmış ve Erkan inşaat tarafından yapılmıştır

Pırlanta Çamlıca Evleri!

Pırlanta Çamlıca projesi İstanbul'un en yüksek noktası olan Çamlıca'da ilerlemeye ve yükselmeye devam ediyor. Proje çevresi ağaçlarla kaplı olan bir konumda inşa ediliyor. Projede her bir blokta 4 daire yer alıyor. Pırlanta Çamlıca projesi, Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanmış ve Erkan inşaat tarafından yapılmıştır.

Pırlanta Çamlıca projesi özellikleri
Projede bahçe katı olan daireler 318 ile 350 metrekare, ara katlar 417 metrekare, çatı katları 315 metrekare şeklindedir. Projede daireler 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış ve alanın 9 bin 870 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmıştır. Projede en düşük fiyatlı daire 2 milyon 200 bin dolardır.

Pırlanta Çamlıca ayrıcalıkları
Çamlıca'nın Kısıklı Bölgesi'nde hayata geçirilen Pırlanta Çamlıca'da satın alınmak istenilen konutlar için firma sizlere banka kredisi imkânı kullanılabiliyor. Pırlanta Çamlıca projesi 40 adet villadan meydana gelmektedir ve villaların satışları halen devam etmektedir. Çamlıca bölgesi zaten çok sevilen ve beğenilen bir yer olduğundan Pırlanta Çamlıca evleri de buraya ayrı ve farklı bir hava katacaktır. Pırlanta Çamlıca'da huzuru, doğanın bütün güzelliklerini ve modern olan mimariyi bir arada bulabileceksiniz. Pırlanta Çamlıca projesi kapsamında oturduğunu yerde hem mavi hem de yeşili bir arada görebileceksiniz.

Pırlanta Çamlıca evlerinde yürüyüş yolları, sauna, buhar odası, fitness center, koşu parkuru, basketbol sahası, teras, yüzme havuzu, otopark, full jeneratörü vb. gibi pek çok sosyal imkan bulunmaktadır.

Pırlanta Çamlıca evleri nerede?
Pırlanta Çamlıca evleri adres ve iletişim bilgileri
ALTUNİZADE MAH. KISIKLI CAD. NO:78
ÇAMLICA, İSTANBUL
(0216) 340 6 340

 

Proje Bilgisi: Pırlanta Çamlıca