Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Erkan İnşaat'ın İstanbul'un en gözde bölgelerinden olan Göztepe'de hayata geçirdiği Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Erkan İnşaat'ın İstanbul'un en gözde bölgelerinden olan Göztepe'de hayata geçirdiği Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor. 

Fikirtepe kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hayata geçirilen Pırlanta Göztep projesinin lansmanı ''Best Of Göztepe'' konsepti ile gerçekleşecek. Projenin tanıtım toplantısı Çırağan Palace Kempinski'de yapılacak. 

Anadolu Yakası'nın merkezinde yer alan Pırlanta Göztepe projesi, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika uzaklıkta. Gittikçe değer kazanan bir bölgede yükselen projenin yüksek prim yapması bekleniyor. 

20, 22 ve 24 kattan oluşan Pırlanta Göztepe satılık daire alanları ise şöyle;  1+1 daireler 66 metrekare ile 91 metrekare arasında, 2+1 daireler 100 metrekare ile 169 metrekare arasında, 3+1 daireler 121 metrekare, 4+1 daireler 143 metrekare, 5+1 daireler ise 186 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Teslimler Mayıs 2017'de
Pırlanta Göztepe projesinin tasarımı Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. Mayıs 2017'de teslim edilmesi planlanan Pırlanta Göztepe'de açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş parkuru, güvenlik, market ve sauna gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Zengin daire özellikleri
Sosyal donatıları zengin olan projede dairelerde; balkon, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, çamaşır odası, ısı pay ölçer gibi özellikler bulunuyor. Yaşayanların rahatı için her türlü donatıyı düşünen Erkan İnşaat, Pırlanta Göztepe projesindeki yatırım ve prim oranını en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. 

Pırlanta Göztepe fiyatlar ise 540 bin 66 lira ile 2 milyon 500 bin 712 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 7 oranında indirim uygulanan projede firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ile vade farksız taksit yapılabiliyor. 

"Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Pırlanta Göztepe projesi bugün satışa çıkıyor

Firma Bilgisi: Erkan Inşaat
Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe