Pırlanta Göztepe'nin temelleri atıldı

Erkan İnşaat’ın butik anlayışla inşa edeceği ilk toplu yaşam alanları projesi Pırlanta Göztepe’nin temelleri törenle atıldı

Pırlanta Göztepe'nin temelleri atıldı

Daha önce Pırlanta Koru, Pırlanta Çamlıca, Pırlanta Feneryolu gibi mimari konseptlere imza atan Erkan İnşaat yeni projesi Pırlanta Göztepe'nin temellerini attı. 13 Dönüm üzerine kurulacak projede Toplam 3 blok üzerine 24 kat ve 446 daire yer alacak. Pırlanta Göztepe'de ayrıca, 34 mağazalık bir çarşı yer alacak.

1+1'den 5+1'e değişen daire tipleri
Pırlanta Göztepe’de tüketici beklentilerine uygun yaşam alanı için 1+1’den5+1’e kadar değişen geniş alternatifler sunulacak. Mağazalar 87 m2 ile 732m2 arası, dairelerde ise 62 m2 ile 290 m2 arasında seçenekler bulunuyor. Proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, squash, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor.

 %100 jeneratör beslemeli elektrik sistemi sayesinde sadece ortak alanlarda değil, projenin tamamında hiçbir elektrik kesintisi yaşanmayacağının garantisi veriliyor. Isıtma ve soğutma merkezi sistem olmasına karşın, her dairede bulunan pay ölçerler sayesinde kullanılan kadar ödeme yapılacak.

Ruhsatlar Alındı, Yatırım Değeri Yüksek
2016 yılının dördüncü çeyreğinde teslim edilmeye başlanacak Pırlanta Göztepe’de üç farklı ödeme imkânı sunuluyor.

  • Peşin Ödeme
  • Banka Kredisi
  • Firma Finansmanı

Şehrin merkezinde yatırımcılarına özel bir yaşam sunması hedeflenen Pırlanta Göztepe konumu dolayısıyla yüksek kira getirisi sağlayacak. 

Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe