PIRLANTA’YLA YOLA DEVAM

Erkan İnşaat, ‘Pırlanta’ serisinin en son halkası Pırlanta Göztepe’yi satışa çıkardı. Daire fiyatları 540 bin liradan başlıyor

PIRLANTA’YLA YOLA DEVAM

3 blokta 446 daireden meydana gelen Pırlanta Göztepe’de, lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatıyla satışlar başladı. Projede 1+1’den 5+1’e kadar daire tipleri mevcut. Büyüklükler ise 66 ila 290 metrekare arasında değişiyor. Teslimler 2017’de yapılacak.

‘Alıcısı kazanacak’

Pırlanta Göztepe evleri metrekaresi 7 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan, 540 bin lira başlangıç fiyatı olan projenin yatırımcısına kazandıracağını söyledi. Mehmet Emin Erkan, “Lansmana özel fiyatlarla metrekaresi 7 bin liradan satışa çıktık. Bu rakamlar çok kısa süre için geçerli. Proje alıcısına çok yüksek kazanç sağlayacak. Proje tamamlandığında metrekare birim fiyatları 10 bin doları bulacak” dedi.

Proje, Bağdat Caddesi, minibüs caddesi, metrobüs, Ünalan metro durağı, Göztepe metro durağı, Kadıköy vapur iskelesi, Kadıköy metro durağı ve Şükrü Saraçoğlu Stadı’na bir kaç dakika uzaklıkta konumlanıyor. Pırlanta Göztepe projesinin sosyal olanakları arasında ise 34 mağazalık çarşı, yürüyüş parkurları, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitnes center, sauna, kafe, güvenlik, otoprak ve restoranlar yer alıyor.  

Yeniler yolda

Pırlanta serili projelerinin devam edeceğini vurgulayan Mehmet Emin Erkan, görüşmelerimiz devam ediyor. Pırlanta markalı yeni projelerimiz olacak diye konuştu.

YATIRIMCISI İÇİN PIRLANTA GÖZTEPE’YE BAKIŞ

*Pırlanta İstanbul nerede?

Göztepe

*Yalnızca daireler mi var?

Konutların yanı sıra 34 mağazalık bir çarşısı da var.

*Daire tipleri neler?

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1

*Ne zaman teslim edilecek?

2017

*Fiyat

Fiyatlar 540 bin lira ila 3 milyon lira arasında