Piyalepaşa Cityscape'de yatırımcılarla buluştu

Türkiye'de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Piyalepaşa İstanbul, Cityscape Turkey'de yatırımcılarla buluştu

Piyalepaşa Cityscape'de yatırımcılarla buluştu

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından inşa edilen ve 800 milyon Dolar'lık yatırımla Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Piyalepaşa İstanbul, Cityscape İstanbul'da yatırımcılarla buluştu. 

Piyalepaşa Cityscape'de
Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından, dün başlayan ve 26 Mart tarihine kadar sürecek olan Cityscape İstanbul'da kurgulanan tanıtımda projenin özellikleri Arapça, Türkçe ve İNgilizce olarak 3 farklı dildeki teknoloji ile anladıldı. Fuar ve proje hakkında görüşlerini paylaşan Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, gayrimenkul sektörü için fuarın büyük önem taşıdığını belirterek:

"Piyalepaşa İstanbul, karma kullanım projesi olması sebebiyle sahiplerine ve yatırımcılarına yaşam, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Projemizi benzerlerinden ayrıştıran Alışveriş Sokağı’mız tamamlandığında, sadece bölgenin değil Beyoğlu’nun ve İstanbul’un da yeni bir cazibe merkezi olacak..." dedi. 

Cityscape'de Piyalepaşa fırsatları
Cityscape Turkey kapsamında Piyalepaşa İstanbul'da hazırlanan indirim fırsatları hakkında da bilgi veren Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, 

"Cityscape Turkey’e özel avantajlı satış kampanyasında ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşin, kalan yüzde 0,89 sabit faiz olanağı ile 120 aya varan vade imkanı sağlıyoruz. Banka kredisi kullanmak istemeyenler için yüzde 35 peşinatla 24 ay, yüzde 50 peşinatla ise 36 ay vade farksız ödeme imkanı sunuyoruz..." dedi. 

Firma Bilgisi: Piyalepaşa Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piyalepaşa Istanbul