Piyalepaşa İstanbul 2015 hedefine koşuyor

Piyalepaşa Gayrimenkul, 800 milyon dolarlık Piyalepaşa İstanbul projesinde başlattığı kampanya ile yıl sonuna kadar konutların yüzde 30'unun satışını hedefliyor

Piyalepaşa İstanbul 2015 hedefine koşuyor

Piyalepaşa İstanbul, Piyalepaşa İstanbul projesinde başlattığı reklam kampanyası ve satış ofisiyle 2015 yılının sonuna dek yüzde 30'luk kısmın satışını hedefliyor. Polat güvencesiyle inşa edilen ve özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Piyalepaşa İstanbul projesi ilgili olarak başlatılan kampanya bugün düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.

 

Piyalepaşa İstanbul 2015 hedefine koşuyor

 

Polat: "Grubumuzun prestij projesi"
Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, MIPIM'de yapılan lansmanın ardından gerçekleştirilen Türkiye lansmanında satış ofisinin açılışını gerçekleştirdiklerini ve reklam filminin de bugün yayına gireceğini belirtti. Polat, Piyalepaşa İstanbul'un özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olduğunu hatırlatarak: 

"Piyalepaşa İstanbul, hem Türkiye’de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi hem de grubumuzun en büyük gayrimenkul projesi. Bu projemiz için grubumuzun prestij projesi diyebiliriz. Biz bu projeyi önce bulunduğu bölge ve sonra sektöre örnek olması için en iyi şekilde yapmak için büyük bir özen ve emek gösteriyoruz”  ifadelerini kullandı. 

 

Piyalepaşa İstanbul 2015 hedefine koşuyor

 

Yücel: "Projenin yüzde 10'u şimdiden satıldı"
Piyalepaşa Projesinin yüzde 10'unun şimdiye dek satıldığına vurgu yapan Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel de, yayınlanan reklam filmi ile birlikte start alan kampanya öncesi duyurularının önemli bir satış rakamına ulaşılmasına vesile olduğunu söyledi.

Metrekaresi 8 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla
Yıl konuna kadar konutların yüzde 30'unun, 2016 yılının sonuna kadar da yüzde 50'sinin satılmasını planladıklarını belirten Yücel: "Projemizde konutlarımızın metrekare satış rakamları 8 bin 500 TL, rezidanslarımız ise 10 bin 500 TL’den başlıyor. Bünyemizde yüzde 35 peşinatla 24 ay vade yüzde 0 faiz, 36 ay vade için yüzde 0,30 faiz oranı, 48 ay vade için yüzde 0,45 faiz oranı imkanı sunuyoruz. Müşterilerimiz Ziraat Bankası ve Garanti Bankası’ndan konut kredisi kullanarak da projemizden ev sahibi olabilir.” 

Murat Kader: "Mimar Sinan'dan esinlenilen proje"
Projenin mimarı "iki design group" Yönetici Ortağı Yüksek Mimar Murat Kader de, Piyalepaşa İstanbul projesinin tarihi mimari oran ve öğelerinin çağdaş anlayışla yorumlanacağını söyledi. Kader, Internatioğnal Property Awards tarafından "En İyi Karma Kullanım Mimarisi" kategorisinde ödül kazanan Piyalepaşa İstanbul projesinin yepyeni bir şehircilik anlayışı yaratacağına da vurgu yaptı.

 

Piyalepaşa İstanbul 2015 hedefine koşuyor

 

Beyoğlu'nun merkezinde 800 milyon dolarlık yatırım bedeliyle hayata geçirilen Piyaleqaşa İstanbul toplam 82 dönümlük bir arazi üzerinde yükselecek. Projede 760 daire ve 190 rezidans yer alırken, 4 katlı 3 bin 900 araçlık bir de otopark yer alacak. Projede 55 metrekareden 207 metrekareye uzanan daire seçenekleri yer alacak ve yüzde 48 oranında yeşil alana yer verilecek. 

"

Firma Bilgisi: Piyalepaşa Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piyalepaşa Istanbul