Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Kaan Yücel, yıl sonuna kadar konutların yüzde 30’unu, 2016 yılının sonuna kadar ise yüzde 50’sini satmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi

Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Piyalepaşa İstanbul hedefleri açıklandı. Piyalepaşa İstanbul hedeflerinden bahsetmeden önce proje özelliklerine bakalım. 

Piyalepaşa İstanbul bir kentsel dönüşüm projesi olup, Beyoğlu'nda yer alıyor. Piyalepaşa İstanbul konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşuyor. Projede stüdyodan 4+1’e kadar toplam 760 daire ve 190 rezidans yer alıyor. Sosyal tesis alanında ise; fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve SPA hizmetleri sunuluyor.  

Piyalepaşa İstanbul 800 milyon dolar yatırım bedeliyle Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata gçeiriliyor. Piyalepaşa İstanbul satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor. Piyalepaşa İstanbul teslimlerinin ise 2018 yılında yapılması planlanıyor.

Piyalepaşa İstanbul fiyat ve ödemeleri
Piyalepaşa İstanbul metrekare fiyatları 8 bin 500 liradan, rezidansların ise 10 bin 500 liradan başlıyor. Projede yüzde 35 peşinatla 24 ay vade yüzde 0 faiz, 36 ay vade için yüzde 0,30 faiz oranı, 48 ay vade için yüzde 0,45 faiz oranı imkanı sunuluyor.

Piyalepaşa İstanbul hedefleri nedir?
Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ise, kampanya öncesinde duyuruları yapmadan projenin yüzde 10’unu sattıklarını belirtti. Kaan Yücel, yıl sonuna kadar konutların yüzde 30’unu, 2016 yılının sonuna kadar ise yüzde 50’sini satmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Piyalepaşa İstanbul adres bilgileri: Piyalepaşa Bulvarı Beyoğlu - İstanbul

Piyalepaşa İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 622 04 04 - 0212 212 04 04 
Web adresi : piyalepaşa.com.tr
E-posta adresi : info@piyalepasa.com.tr

"Piyalepaşa İstanbul hedefleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Piyalepaşa İstanbul hedefleri!

Firma Bilgisi: Piyalepaşa Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piyalepaşa Istanbul