Piyalepaşa İstanbul Polat!

Piyalepaşa İstanbul Polat Holding bünyesinde bulunan Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor

Piyalepaşa İstanbul Polat!

İstanbul Piyalepaşa’da 800 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul; konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağını aynı çatı altında bir araya getiren karma bir proje olarak yükseliyor.

2018 yılı içerisinde yaşamın başlaması hedeflenen Piyalepaşa İstanbul, Polat Holding bünyesinde bulunan Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Proje, İstanbul’un en eski semtlerinden birinde yer almasıyla dikkat çekiyor.

İKİ Desing Group tarafından tasarlanan Piyalepaşa İstanbul, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyor. Yatay konsepte sahip projede konut blokları 6-10 kat arasında, ofis blokları ise 5-12 kat arasında değişiyor. Rezidans bloğu 16 katlı, otel binası ise 18 katlı.

82 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Piyalepaşa İstanbul Polat’ta alanları 55 metrekare ila 207 metrekare arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte toplam 950 adet daire yer alıyor.

Toplam inşaat alanı 450 bin metrekare olarak hesaplanan Piyalepaşa İstanbul’un konut alanı 120 bin metrekare, ofis alanı 45 bin metrekare, otel alanı 34 bin metrekare ve alışveriş alanı ise 31 bin metrekare.

3 bin 900 araçlık otopark alanı bulunan Piyalepaşa İstanbul projesinin sosyal donatıları içerisinde; fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve spa hizmetleri mevcut.

Piyalepaşa İstanbul Evleri fiyatları metrekare bazında minimum 7 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyen alıcılara farklı ödeme alternatifleri sunulabiliyor.

Proje Bilgisi: Piyalepaşa