Piyalepaşa İstanbul'da yaşam Haziran'da başlıyor

Polat Holding tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da geri sayım başladı. Projede yaşam Haziran ayından itibaren başlayacak.

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam Haziran'da başlıyor

Polat Holding imzasıyla hayata geçirilen ve Türkiye'nin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Piyalepaşa İstanbul'da yaşam çok yakında başlıyor. Beyoğlu ilçesinin son yıllarda tanıklık ettiği en büyük projelerden biri olan Piyalepaşa'da teslimler Haziran ayı itibarıyla başlayacak

Piyalepaşa İstanbul'da özel ödeme fırsatları sürüyor

Haziran 2018'de ilk etap teslimlerin başlayacağı Piyalepaşa İstanbul projesinde yatırımcıya özel ödeme seçenekleri sunan kampanyalar da devam ediyor. 15 Mayıs'a kadar geçerli olacak kampanya ile birlikte projeye yatırım yapmak isteyenlere yüzde 35 peşinat sonrasında 48 aya 0 faiz fırsatı tanınıyor. Vadenin 60 aya uzaması halinde yüzde 0.20, 72 aya uzaması halinde ise yüzde 0.35 oranında faiz seçeneğinin sunulduğu projede, 84 ay vadeye yüzde 0.45, 96 ay vadeye yüzde 0.50 ve 108 ay vadeye de yüzde 0.57'lik oran sunulacak. Projeden 120 ay vade ile konut satın almak isteyenler ise yüzde 0.60'lık faiz oranlarından yararlanabilecek. 

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam Haziran'da başlıyor

760 konut, 190 rezidans

İstanbul Beyoğlu ilçesinde konumlanan Piyalepaşa İstanbul projesi büyüklükleri 1+0 ile 4+1 arasında değişen büyüklük ve tipte toplam 760 adet konuttan oluşuyuor. Buna ek olarak 190 adet rezidans, ofis bölümü, otel etabı ve Alışveriş Sokağı'nın eşlik ettiği proje, kentin merkezine kolay ulaşım imkanlarıyla da dikkat çekiyor. İstanbul Beyoğlu Caddesi, Karaköy- Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi semtlere yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta bulunan proje, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına da Dolmabahçe ve Kağıthane Tünelleri aracılığıyla kolaylıkla ulaşım potansiyeli içeriyor. 

Piyalepaşa İstanbul Alışveriş Sokağı

Piyalepaşa İstanbul'un mimari ve konsepti ile Beyoğlu ve Nişantaşı gibi merkezlerini anımsatan Alışveriş Sokağı da 550 metre uzunluk ve 17 metre genişlikteki ebatıyla proje sakinlerinin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında ilk tercih olacak. Toplam 120 mağazanın yer alacağı projede ayrıca 9 salonlu sinema kompleksi ve zengin fastfood seçeneklerine yer verilecek. Yine yürüyüş yolu üzerinde 1.500 metrekarelik bir spor merkezi de yer alacak. Bu bölümde kısa süreli park, taksi ve vale olanakları da sağlanırken, çeşitli kültür sanat etkinlikleri de düzenlenecek. Saat Kulesi'nin kültür sanat merkezine dönüşmesinin beklendiği projede, 1000 metrekarelik bir sanat merkezi ve 700 metrekarelik bir de sergi salonu yer alacak. Piyalepaşa Rezidans'ta tek bir blokta konumlanan rezidans sahipleri de misafir kabulünden uyandırma servisine, temizlik hizmetlerinden bilet teminine kadar 7/24 hizmet alabilecek. 

Firma Bilgisi: Polat Holding
Proje Bilgisi: Piyalepaşa