Piyalepaşa İstanbul'dan "benim semtim" diyenlere ödül

Beyoğlu'nda semt konseptiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, Türkiye çapında düzenlediği yarışmanın kazananlarını belirledi. #BenimSemtim etiketi altında yaşadığı semtin fotoğraflarını paylaşan ve en çok beğenilen 3 kişiyi ödüllendirdi

Piyalepaşa İstanbul'dan

Piyalepaşa İstanbul'un tüm ülke çapında sürdürdüğü yarışması sonuçlandı. Türkiye genelinde düzenlenen yarışmada, yaşadığı semtin fotoğraflarını #BenimSemtim etiketiyle paylaşanlar arasında yapılan değerlendirmede, en çok beğenilen 3 kişi Nikon D5100 fotoğraf makinesi ile ödüllendirildi.

Piyalepaşa'dan "Benim Semtim" yarışması
İstanbul'un köklü semtlerinden Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'un tüm ülke çapında yürüttüğü yarışmaya 6 binin üzerinde katılım gösterildi. Yarışmada ödül, Diyarbakır Suriçi, İstanbul Eminönü ve Adana Seyhan'a gitti. 

İstanbul'un semt fotoğrafları
Yarışma kapsamında Instagram fenomenlerinden Sezgin Yılmaz, Devrim Ateş ve Ahmet Erdem, İstanbul'u semt semt dolaşarak en güzel kareleri çekmeye çalıştı. Çalışmalar Piyalepaşa İstanbul'un Intstagram hesabında, 6 hafta süreyle paylaşıldı. 

 

Piyalepaşa İstanbul'dan

Piyalepaşa İstanbul'dan

 

Piyalepaşa'ya yeni bir ruh: Piyalepaşa İstanbul
Polat markası ile hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve mağazaların yer aldığı alışveriş sokağından oluşan bir karma proje olma özelliği taşıyor. Ana konseptini semt samimiyeti ve sokak atmosferini korumaya yönelik yeme-içme alanlarının oluşturduğu Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarının yanı sıra Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi semtlere birkaç dakika içinde ulaşma imkanı da sunan projede 760 daire yer alacak.

Piyalepaşa İstanbul toplamda 82 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilecek 55 - 207 metrekarelik dairelerden oluşacak. Projede ayrıca 120 adet mağaza yer alacak. 

Firma Bilgisi: Piyalepaşa Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Piyalepaşa Istanbul