Piyalepaşa’da yüzde 30’luk hedef

Piyalepaşa İstanbul’un lansmanı başlatılan kampanya ile yapıldı. Bugüne kadar yüzde 10’luk kısmının satıldığı projede yıl sonuna kadar konutların yüzde 30’unun satılması hedefleniyor

Piyalepaşa’da yüzde 30’luk hedef

Beyoğlu’nda Polat tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’daki süreç ve hedefler, düzenlenen toplantıyla masaya yatırıldı. Toplantıya, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ve projenin mimarı iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader katıldı. 2015 ve 2016 satış hedeflerinin açıklandığı toplantıda, hazırlanan reklam filmi de ilk kez gösterildi.

Projeyi ilk Mipim’de görücüye çıkardıklarını söyleyen Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, “Şimdiyse Türkiye lansmanını yapıyoruz. Satış ofisimizin açılışını da bugün gerçekleştiriyoruz. Ayrıca reklam filmimiz de artık yayında” dedi.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ise, kampanya öncesinde duyuruları yapmadan projenin yüzde 10’unu sattıklarını belirtti. Kaan Yücel, yıl sonuna kadar konutların yüzde 30’unu, 2016 yılının sonuna kadar ise yüzde 50’sini satmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Metrekaresi 8500 liradan başlıyor

Piyalepaşa İstanbul projesinde konutların metrekare fiyatları 8 bin 500 liradan, rezidansların ise 10 bin 500 liradan başlıyor. Projede yüzde 35 peşinatla 24 ay vade yüzde 0 faiz, 36 ay vade için yüzde 0,30 faiz oranı, 48 ay vade için yüzde 0,45 faiz oranı imkanı sunuluyor.

Beyoğlu’nun karması

800 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşuyor. Projede stüdyodan 4+1’e kadar toplam 760 daire ve 190 rezidans yer alıyor. Sosyal tesis alanında ise; fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve SPA hizmetleri sunuluyor.