Piyalepaşa'dan eğitim bursu

Piyalepaşa İstanbul projesi, ihtiyaç sahibi lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitim destek bursu için başvuruların başladığını açıkladı

Piyalepaşa'dan eğitim bursu

Piyalepaşa İstanbul projesi, ihtiyaç sahibi lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitim destek bursunun duyurusunu yaptı. Öğrenim dönemi boyunca verilercek bursla, öğrencilerin ihtiyaç ve başarı durumlarına göre verilecek ve mezuniyete dek her sene sürdürülecek.

Piyalepaşa İstanbul bursları için başvurular başladı
Beyoğlu'nda hayata geçirilen ve ülkenin en büyük özel sektör kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Piyalepaşa İstanbul, Türkiye genelinde eğitimini sürdüren 20 lise ve üniversite öğrencisine verilecek. Başvurular 21 Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek.

 

Piyalepaşa'dan eğitim bursu

 

Piyalepaşa burs miktarları
Burs almaya hak kazanan öğrenciler, gerekli evraklarla başvurularını yapmasının ardından Piyalepaşa Gayrimenkul Burs Komisyonu ile yapılacak sözlü mülakatla belirlenecek. Kazanan adaylara, Eylül-Mayıs ayları dahil olmak üzere 9 ay süresince, lise öğrencilerine 200, üniversite öğrencilerine ise 400 TL ödeme yapacak olan Piyalepaşa Gayrimenkul, bursların ihtiyaç ve başarı durumuna göre öğrencilerin mezuniyetlerine kadar her yıl yenileneceğini belirtti. 

 

Piyalepaşa'dan eğitim bursu

 

20 öğrenciye destek
Bursla hakkında bir açıklama yapan Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, burs programının Piyalepaşa projesinin insan ve toplum odaklı çalışma motivasyonunun ürünü olduğunu vurulayarak:

"İnsana değer veriyoruz, bu doğrultuda da insana ve topluma değer katacak projeleri hayata geçirmek için gayret ediyoruz. Bu yönde hayata geçirdiğimiz çalışmalarımızdan biri de ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilerimize burs vermek. Burs projemizin ilk yılında 20 öğrencimize destek olacağız. Amacımız önümüzdeki dönemde her yıl bu sayıyı artırarak daha fazla ihtiyaç sahibi öğrencimizin eğitim almasını desteklemek”  dedi. 

Firma Bilgisi: Polat Inşaat
Proje Bilgisi: Piyalepaşa