Piyalepaşa’nın mahallesinde yabancı da olacak

Piyalepaşa'da özel sektörün gerçekleştirdiği en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Piyalepaşa İstanbul projesinde yabancı yatırımcıyla sıcak temaslar yaşandı.

Piyalepaşa’nın mahallesinde yabancı da olacak

Piyalepaşa'da özel sektörün gerçekleştirdiği en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Piyalepaşa İstanbul projesinde yabancı yatırımcıyla sıcak temaslar yaşandı. Polat Holding bünyesinde Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede 'mahalle' konseptini oluşturmak istediklerini anlatan Piyalepaşa Genel Müdürü Kaan Yücel, bu nedenle yabancılara da bireysel satış yaptıklarını söyledi. Yücel, "Mahallede her gelir grubundan, milletten insanlar vardır. Biz de bunu sağlamak istiyoruz, yoksa toplu satış gibi bir amacımız yok" dedi. Projede, konut, rezidans, otel, alışveriş sokağı gibi pek çok ünite yer alacağını hatırlatan Yücel, kentsel dönüşüm aşamasında tüm tapulu hak sahipleriyle anlaştıklarını, tapusuz hak sahipleriyle de anlaşmada yüzde 40 aşamasına geldiklerini söyledi.

Polat hologramla fuarda

Daha önce Mipim Fuarında projenin lansmanını yaparak, hologram üzerinden sunum yapan Yücel'in ardından bu yıl da Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat hologram teknolojisini kullanarak fuara katıldı ve projenin sunumunu yaptı.