Planetaryum’u olan Türkiye’deki ilk site UNİKONUT

Yeni Doğuş İnşaat Grubu ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen UNİKONUT İspartakule Bahçeşehir’de, site yaşamında bir ilke imza atıldı

Planetaryum’u olan Türkiye’deki ilk site UNİKONUT


Şimdiye kadar tüm ülkelerde  aynen ülkemizde olduğu gibi sadece gezici kurulan, müzelerde ve halka açık sosyal alanlarda bulunan Planetaryum / Gezegenevi UNİKONUT’ta yaşamayı tercih edenler için gerçekleştirildi.
TEM otoyolu üzerinde gişelere sadece 2 dakika, Atatürk Havaalanı’na 20 dakika, yakında açılması planlanan metro’ya yürüme mesafesinde bulunan UNİKONUT İspartakule Projesi üstelik önünde bulunan arkeolojik sit alanı sayesinde ömür boyu sürecek ve kapanmayacak bir manzaraya sahip.
Toplam 24.500 metrekare arazi üzerine konumlanan UNİKONUT projesinde 361 adet konut bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile herkese göre bir yaşam alanı yaratan daireler; 73 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor.

UNİKONUT İspartakule - Bahçeşehir projesine rahat ödeme seçenekleri ile Emlak Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği 48 ay vadeye ‘’0’’faiz kampanya imkanı sunuluyor. Emlak konut güvencesi ile bankanın ve kefilin olmadığı ödeme planları %30 peşin, 6 ay sonra %10, 1 yıl sonra %10, geri kalan tutar 48 ay vadeye ‘’0’’ faiz ile taksitlendirilebiliyor. Projede, 1+1 dairelere 146.000 TL, 2+1 dairelere 190.000 TL, 3+1 dairelere 284 bin TL, 4+1 dairelere 369 bin TL ve 5+1 dairelere 448 bin TL’ den  başlayan fiyatlar ile sahip olabiliniyor.

Sosyal olanakların çok geniş tutulduğu UNİKONUT İspartakule - Bahçeşehir projesinde; Alışveriş ve çarşı birimleri, cep sineması, kütüphane, açık / kapalı yüzme havuzu,  dinlenme terasları, yürüyüş  parkurları, çok amaçlı spor sahası (Basketbol, voleybol, tenis kortu, mini futbol), fitness center, sauna, fin hamamını barındıran sağlık ve spor kulübü, çocuk oyun alanları, kreş, açık/kapalı otopark Alanları, ortak kullanım alanlarının ihtiyacını karşılayacak kesintisiz jeneratör ile 7 gün 24 saat titizlikle seçilmiş güvenlik elemanları ile huzur içinde bir yaşam sizi bekliyor.

Planetaryum (Gezegenevi): En basit anlamda ve yapısal olarak, Planetaryum (Gezegenevi), çeşitli gök cisimlerini ve onların uzay boşluğundaki hareketlerini bir seyirci topluluğuna izletebilmek için özel olarak tasarlanmış bir sinema salonu olarak tarif edilir.

UNİKONUT hakkında detaylı bilgi için www.unikonutispartakule.com