Platform Merter Fashion Park’ta geri sayım başladı

Eroğlu Gayrimenkul Platform Merter projesinin, Fashion Park bölümü moda ve tekstil dünyasının yeni buluşma noktası olmaya hazırlanıyor

Platform Merter Fashion Park’ta geri sayım başladı

12 Aralık 2012 / emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul’ün, sektördeki klişeleri yıkarak karma kullanımlı projelerin bir adım önüne geçmeyi hedeflediği Platform Merter Fashion Park projesi çok yakında açılıyor.

Eroğlu Gayrimenkul’ün Doğa Şehircilik ortaklığında hayata geçirilen Platform Merter projesi, uluslararası ticaret hacmi bakımından İstanbul’un en önemli merkezlerinden Merter’de rezidans, suit, ofis,  sport center ve Fashion Park bölümlerinden oluşan proje ile moda ve ticareti bir araya getiren Platform Merter, yatırımcıya kar sağlamanın yanı sıra, kentsel dönüşüm açısından da önemli bir süreç başlatmayı hedefliyor.
Proje, Atatürk Havalimanı ile metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığının yanı sıra, İstanbul’un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumuyla geleceğin iş, ticaret ve yaşam merkezi olarak kurgulandı.

20 bin metrekare alanda kurgulanan Platform Merter Fashion Park, dünya markası olan ve bu yolda ilerleyen moda ve tekstil markalarını, modern ve fonksiyonel bir biçimde aynı çatı altında toplayan, Türkiye’nin ilk ve tek moda merkezi olacak. Merter’de dükkânları ofislere, dar sokakları rahat showroom’lara, çarşıları ticaret merkezine dönüştürecek olan Platform Merter Fashion Park, Avrupa’nın moda ve ticaret temalı en önemli merkezi olarak planlandı.

Defile ve sergi alanları da bulunan 110 mağaza
Markaların ihtiyacı olan; defile, sergi alanları, geniş showroomlar, restoran, kafe ve sosyal alanlar, kısacası moda ve tekstil ile ilgili tüm detayların kurgulandığı Platform Merter Fashion Park’ta farklı ihtiyaçlara yönelik tam 110 mağaza yer alıyor.

Proje Bilgisi: Platform Merter