Platform Merter'de son fırsatlar

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Platform Merter projesinde adalar ve deniz manzaralı son dairelerin satışına devam ediliyor. Projede metrekare fiyatları 7.500 TL'den başlıyor

Platform Merter'de son fırsatlar

Eroğlu Gayrimenkul, Merter'de hayata geçirdiği karma yaşam projesi Platform Merter'de, adalar ve deniz manzaralı son dairelerin satışına devam ediyor. Projede daireler, metrekaresi 7.500 TL'den satışa sunuluyor.

Platform Merter projesi, fiyat listesine ulaşmak için tıklayın...

Platform Merter projesi
Atatürk Havalimanı ve metro, metrobüs gibi toplu ulaşım araçlarına oldukça yakın bir lokasyon üzerinde inşa edilen Platform Merter, İstanbul'un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumuyla iş, ticaret ve yaşam merkezi olarak hayata geçirildi. Suits, rezidans, fashion park ve SPA&Wellnes Center gibi bölümlere sahip projede toplam 213 adet suits yaşam birimi bulunuyor. Projenin bu bölümünden ev sahibi olmak isteyenler için iseson fırsatlar devam ediyor. Platform Merter'in Rezidans bölümündeki son 20 daireise SPA, buhar odası, Türk Hamamı, sauna ve yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor.

Projede aile rezidans bölümüde 1+1, 3+1, 3.5+1 ve 4+1 tipinde, toplam 81 adet rezidans ve 34 adet de teras evi yer alıyor. Platform Merter'in bu yaşam birimlerinde ihtiyaçlara göre değerlendirilebilecek kat bahçeleri yer alıyor. Projenin üst katlarında ise panoramik deniz manzarasına sahip daireler yer alıyor.

Metrekaresi 7.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Bugüne dek İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Oksizen Konutları, Harmony Towers, Yeni Mode Evleri, Florya Ekşinar Konakları gibi projelerin yanı sıra Skyland İstanbul projesinin çalışmalarını da sürdüren Eroğlu Gayrimenkul, Platform Merter projesinde satışlarına metrekaresi 7.500 TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. 

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Platform Merter