Plaza yatırımları kazandırıyor

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Başkent’in çehresini değiştirecek projelerden Besa Kule’nin iş hayatında prestij arayanlar tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade etti

Plaza yatırımları kazandırıyor

26 Haziran 2014/Emlakwebtv
“Altın üçgen” olarak da bilinen Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü Caddesi’nin merkezinde yer alan özel konumuyla iş merkezlerine yeni soluk getiren Besa Kule’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kaba inşaatı tamamlanan ve şu sıralar teknik detayların işlendiği Besa Kule, iş dünyasının zirvedeki isimlerini kendine çekiyor.

Projeyi hayata geçiren Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Başkent’in çehresini değiştirecek projelerden Besa Kule’nin iş hayatında prestij arayanlar tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade etti.

Hem lokasyonu hem de mimari özellikleriyle Ankara’da farklı bir iş merkezi projesine imza attıklarını kaydeden Bezci, “Çok sayıda iş merkezinin inşa edilmeye başlandığı Ankara’da farkı ortaya koyabilmek lazım. Biz Besa Kule’de iş dünyasının aradığı tüm ayrıcalıkları bir araya getirmeye çalıştık. Besa Kule, başarılı yatırımlarıyla iş dünyasında zirveye çıkan firmalara ev sahipliği yaparken, prestij anlamında da sektör temsilcilerine büyük katkı sağlayacak” dedi.

Besa Kule’nin stresle geçen iş dünyasının işini kolaylaştıracak çok sayıda avantaj sunacağını bildiren Bezci, bu sayede büyük yatırımlarla isim yapan firmaların kazanacağını söyledi. Bezci, şöyle konuştu:

“Besa Kule, Başkent iş dünyasını çok sayıda ayrıcalıkla tanıştıracak. İş merkezlerindeki açılmayan pencere devrine son verdiğimiz projemizde firmalar doğrudan temiz havayla temas edebilecek. Yatay ve dikey iki kısımdan oluşan Besa Kule’de ulaşım da oldukça rahat olarak sağlanacak. İki metro durağı arasında yer alan konumumuz, hem firma sahiplerinin, hem çalışanların hem de kuleye gelecek ziyaretçilerin işini kolaylaştıracak. Gelir düzeyi daha yüksek Çayyolu, Ümitköy ve Bilkent aksını Kızılay’a bağlayan yolun üzerinde bulunmamız, Başbakanlık ve diğer bakanlıklar güzergahında yer almamız sayesinde de en yüksek tabela değerine sahip iş merkezi olacağız. Altın üçgenin tam merkezinde yer alan Besa Kule, başarılı yatırımlarıyla iş dünyasında zirveye çıkan firmalara ev sahipliği yapacak. Besa Kule'nin bu avantajlarıyla iş yaşamına getireceği katkıyı bilen öncü kuruluşların tercihi olmamız yatırımımızın ne kadar doğru olduğunu da ispatlıyor.”