Plus Life Kozyatağı Projesi

1+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Plus Life Kozyatağı projesi Medel Yapı tarafından Kadıköy Kozyatağı'nda hayata geçiriliyor

Plus Life Kozyatağı Projesi

1+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Plus Life Kozyatağı projesi Medel Yapı tarafından Kadıköy Kozyatağı'nda hayata geçiriliyor. Plus Life Kozyatağı projesi 75 adet daireden meydana geliyor. 2 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Plus Life Kozyatağı projesi satılık daire büyüklükleri 77 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor. 

Plus Life Kozyatağı sosyal donatıları
- Deniz manzarası 
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Süs havuzu
- Yürüyüş parkuru

Plus Life Kozyatağı Projesi

Plus Life Kozyatağı projesi fiyatlarının 850 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Projede en düşük metrekare birim fiyatının 7 bin 500 lira olması bekleniyor. Plus Life Kozyatağı projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Kadıköy Kozyatağı'nda yükselen Plus Life Kozyatağı projesi butik konsepti ile dikkat çekiyor. Ulaşım açısından avantajlı bir bölgede konumlanan Plus Life Kozyatağı Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'ne 10 dakika, Carrefour'a ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. 19 katlı tek bloktan meydana gelen proje daireler dubleks olarak tasarlanıyor. 

Plus Life Kozyatağı Projesi

Plus Life Kozyatağı adres bilgisi : 19 Mayıs Mahallesi Nihal Sokak Kozyatağı - Kadıköy - İstanbul 

Plus Life Kozyatağı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 356 33 35
Web adresi : www.pluslife.com.tr
E-posta adresi : info@medelyapi.com

Firma Bilgisi: Medel Yapı
Proje Bilgisi: Plus Life Kozyatağı