Podyum sırası Platform Merter Fashion Park'ta

Eroğlu Gayrimenkul, Platform Merter projesinin Fashion Park etabını 11 aralık’ta Tekstil sektörünün ve yatırımcıların beğenisine sunacak

Podyum sırası Platform Merter Fashion Park'ta

8 Aralık 2012 / emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve tekstil sektörünün yeni buluşma noktası olarak konumlandırılan Platform Merter Fashion Park görücüye çıkıyor.  Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu'nun ev sahipliğinde, tekstil sektörünün önde gelen işadamlarının katılımı ile gerçekleşecek bu özel davet 11 Aralık 2012 Salı günü saat 19.00'da Four Seasons Oteli'nde gerçekleştirilecek.
 
Platform, tekstilin merkezi Merter'e farklı bir soluk katacak
Moda ve ticaret platformu olarak görülen Platform Merter Fashion Park'ın kiralanabilir alanı 23 bin metrekare. Platform Merter Fashion Park içerisinde her katta ihtiyaca yönelik tiplerde kurgulanmış 110 mağaza mevcut. Yüksek tavanlar, nitelikli malzemeler, doğru ışıklandırma, büyük vitrinler, ferah ve kullanışlı bir ortam sunmayı amaçlayan Platform Merter Fashion Park, Türk tekstil ticaret ve modasının dünyaya açılan yeni ve modern yüzü olmayı hedefliyor.
 
Toplam arsa alanı 35 bin metrekare olan Platform Merter'in inşaat alanı 142 bin 300 metrekare. 19 bin metrekare konut alanı bulunan Platform Merter'in mimari tasarımı Bünyamin Derman'a ait. 1+1'den 5+1 penthouse'a kadar farklı tip ve seçenekte konutların yer aldığı Platform Merter, E-5 üzerinde konumlandırılıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.platform-merter.com  adresine tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Platform Merter