Point Bornova Rezidans'ta son dönemece girildi

İzmir'in en büyük karma projesi niteliğini taşıyan Point Bornova Rezidans'ta yaşam 2016 yaz sonunda başlayacak

Point Bornova Rezidans'ta son dönemece girildi

İzmir'in en büyük karma projesi olan Point Bornova Rezidans'ta yaşam 2016 yaz sonunda başlayacak. Kavuklar Gayrimenkul imzasını taşıyan projede 624 konut bulunuyor. 

Point Bornova'da geri sayım
Kavuklar Grubu tarafından İzmir'in en büyük karma projesi olarak inşa edilen Point Bornova Rezidans'ta teslimler yaz sonunda gerçekleşecek.  Projede, Avrupa ve Ortadoğu'nun üzeri açılabilen ilk AVM'sinin yapımını 18 ayda tamamlayan Kavuklar Gayrimenkul'ün Satış Müdürü Fatih Topaloğlu, 23 ayda tamamlanan projenin dış cephe çalışmalarının sona erdiğini söyledi.

Rezidans için özel üretilen ve yaşayanların manzarayı içlerine güvenle sindirecekleri balkon korkuluk ve doğramaların yerlerine takıldığnın da altını çizen Topaloğlu:

"Yaklaşık 10 haftadır dairelerin iç dizaynını sürdürüyoruz.  En kaliteli malzemeleri seçtiğimiz projede işçilikten de taviz vermiyoruz. Kavuklar GY güvencesiyle sahiplerine teslim edeceğimiz dairelerde en ufak bir işçilik hatasına dahi göz yumamayız. Bu nedenle son derece titiz çalışıyoruz. Projenin asansörlerinin montajı tamamlandı. Banyo dolapları teslim alındı, montaj aşamasına gelindi." ifadelerini kullandı.

Point Bornova projesi
Cephe aydınlatması için nisan sonunu bekleyen Point Bornova projesinde, uyum ve konforun bir arada sunulduğu 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairrelere yer verilecek. Proje bünyesinde hazırlanan hizmetler arasında, fitness, business center, bin lounge alanı, otopark, özel giriş lobisi ve güvenlik hizmetleri de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Point Bornova