Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Polatyol Grubu tarafından inşa edilen Eston Şehir Mahallem fiyatları 478 bin TL'den başlıyor

Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Teslim tarihi Haziran 2017 olarak belirlenen Eston Şehir Mahallem için  satış süreci geçtiğimiz günlerde başladı. İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de inşa  edilen proje, Polatyol Grubu imzası  taşıyor.  

68 bin metrekare arsa alanı  içerisinde meydana gelen Eston Şehir Mahallem; Tepe evler, Yamaç  evler, Sıra evler ve Vadi evler olmak üzere 4 farklı konseptte tasarlanan 315 konutu ile 41 blok halinde yükseliyor.   

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklindeki  daire tiplerine yer verilen Eston Şehir Mahallem'de daire alanları 80 metrekareden başlayıp 300 metrekareye kadar yükseliyor. 

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem'in sosyal alanları içerisinde; spor odası, peyzajlı doğal dere, meyve bahçesi, dinlenme alanları, bisiklet yolu, açık yüzme havuzu, açık çocuk yüzme havuzu, 2 adet çocuk oyun alanı, çocuk  parkları, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, playstation odası, genç  aktivite odası,  okuma  odası,  oyun ve performans atölyesi bulunuyor. 

3. Boğaz Köprüsü,  3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde konumlanan Eston Şehir Mahallem'den daire sahibi olmak  478 bin TL'den başlıyor.  
Tamamı peşin ya da banka kredisiyle yapılan  ödemelerde  daire satış fiyatı üzerinden  yüzde 10 indirim yapılırken,  yüzde 25 peşin  ödemelerde ise kalan tutar için  banka kredisiyle  taksitlendirme  imkanı sunuluyor. 

"Polatyol Eston Şehir Mahallem! " Başlıklı Haberin Galerisi

Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Polatyol Eston Şehir Mahallem!

Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir Mahallem