Polatyol Eston Şehir'i tamamladı

Avrupa'nın en geniş alana yayılan konut projelerinden biri olma özelliği taşıyan Eston Şehir, Polatyol'un girişimleriyle tamamlandı. 3 yılı aşkın süredir bitirilemeyen projedeki 87 villanın inşaatında sona gelindi

Polatyol Eston Şehir'i tamamladı

Polatyol, 1.6 milyon metrekarelik arazisiyle Avrupa'nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olma özelliğini taşıyan Eston Şehir'i kısa sürede tamamladı. Eski yönetimden kalan ve 10 yıldır mağduriyete neden olan 87 villayı tamamlayan Polatyol, yeni projelerine de hız verdi.

Eston Şehir 5. Etap'ta mutlu son
Projenin en önemli sorunlarının yaşandığı 5. Etap çalışmaları tamamlandı. Zeytinoğlu Grubu tarafından yapımına başlanan ancak, tamamlanamayan 87 villa, Polatyol'un TMSF'den projeyi devralmasının ardından büyük bir hızla tamamlandı. 

Polatyol Eston Şehir'i tamamladı

Polatyol'un gücü mağduriyeti bitirdi
POLATYOL Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, yıllar boyunca devam eden mağduriyetin kısa sürede bitirilmesinin ve sakinlerin bayram öncesinde evlerine kavuşmalarının memnuniyet verici olduğunu söyledi. 1930'lara dayanan inşaat geçmişiyle Polatyol'un, Türkiye'nin yanı sıra, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Umman, Fas, Irak, Libya, Gürcistan ve Katar gibi ülkelerde de çok sayıda proje hayata geçirdiğini belirten Polat:

"TMSF’den Eston Şehir’i satın aldık. O gün hak sahiplerine söz verdiğimiz gibi, Zeytinoğlu Grubu’ndan kalan sorunları kısa sürede büyük bir hızla temizledik. Anahtarları teslim etmenin gururunu yaşıyoruz." dedi. 

Polatyol Eston Şehir'i tamamladı

Polatyol'un yeni projeleri yolda
Polat, şirketin yeni projelerinin de çok yakında hayata geçirileceğini, özellikle 1 milyon metrekare üzerindeki projeler üzerinde durulacağını vurguladı. 

Eston Şehir Projesi
Yeşille iç içe bir proje olarak dikkat çeken Eston Şehir, 3. Köprü bağlantı yolu ve 3. havalimanı gibi noktalara yakın bir lokasyonda bulunuyor. Proje Atatürk Havalimanı'na 20 dakikalık mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir