POLATYOL yeni projelere de start verdi!

Eston Şehir’i TMSF’den satın alan POLATYOL, hak sahiplerine konutları teslim etmeye başladı

POLATYOL yeni projelere de start verdi!

Eston Şehir’i TMSF’den satın alan POLATYOL, projeyi TMSF’den devralmasının ardından büyük bir hızla tamamlandı. 

POLATYOL Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat konuyla ilgili olarak şu açıklamalard bulundu:

POLATYOL tarihi 1930’lara dayanan köklü bir şirket. 50 yılı aşkın süredir inşaat sektöründeyiz.  Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Suudi Arabistan, Umman, Fas, Irak, Libya, Gürcistan, Katar gibi toplam 9 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Otoyol, karayolu, baraj, içme suyu, köprü ve demiryolu inşaatları yaptık. Enerji sektöründe de büyük işler yaptık. 
1960’lı yıllardan bu yana inşaat sektöründe kazandığımız büyük tecrübeyi artık gayrimenkul sektöründe de değerlendirmek üzere geçen yıl önemli bir adım attık. TMSF’den Eston Şehir’i satın aldık. O gün hak sahiplerine söz verdiğimiz gibi, Zeytinoğlu Grubu’ndan kalan sorunları kısa sürede büyük bir hızla temizledik. Anahtarları teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.
Şimdi kendi projelerimiz için kolları sıvadık. Kalan 1 milyon metrekare üzerinde hızla projeler geliştireceğiz. Eston Şehir çok özel bir proje… Yeşille iç içe, 3. Köprü bağlantı yolu, 3. Havalimanına çok yakın Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yeşille iç içe... İnsanların mutlu olacağı, huzur bulacağı evler yapmaya devam edeceğiz. İlk projemizin tanıtımını önümüzdeki günlerde tüm kamuoyuyla paylaşacağız.

Hak sahiplerinden olan Nuray Yurtseven ise duygularını şu şekilde belirtti:

“Evimizi hızla bitiren Polatyol’a çok teşekkür ediyoruz. Hayalimizdeki evi beklentilerimizin de üzerinde kaliteli malzemeler kullanarak çok kısa sürede tamamladı. Özellikle oğlum Bora çok mutlu. Bayramı gerçekten çok keyifli geçireceğiz” 

Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir