Polenlere karşı Kirigamine klima

Mitsubishi Electric, bahar mevsimi ile birlikte polenlerin artışı ve alerji vakalarının yükselişine önlem olarak geliştirdiği Yeni Kirigamine Serisi'ni piyasaya sunuyor

Polenlere karşı Kirigamine klima

20 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Mitsubishi Electric'in Yeni Kirigamine Serisi havayı temizleyen özel filtre sistemi Plasma Quad teknolojisi sayesinde bahar aylarında sıkça görülen polen, toz ve bakterilere karşı önlem özelliği taşıyor. Institute of Tokyo Environmental Allergy (ITEA) Inc. ve Kitasato Research Centre for Environmental Science isimli bağımsız bilim ve araştırma kurumlarının yaptığı testlerin sonucuna göre Plasma Quad filtre sistemi, güçlü bir perdeye benzeyen elektriksel alan kullanıyor. Bu sayede hava girişi boyunca ortamdaki bakteri, virüs ve alerjenleri yüzde 99 oranında nötralize eden Yeri Kirigamine Serisi, aynı zamanda bulunduğunuz yeri ve uzak noktalardaki sıcaklıkları algılayan 3D i-see Sensör ve hava akımı yönlendirme sistemlerine sahip olma özelliği taşıyor. 

Yeni Kirigamine Klimalar’da sağlıklı bir ortam sağlamayı destekleyen diğer bir özelliği ise, Natural Flow-Doğal Hava Esintisi Teknolojisi. Bu sayede ürün, ortamın aşırı soğumasına ve yorgunluk hissine engel oluyor. Yeni Kirigamine Klimalar’da hava akımının çok kuvvetli veya doğrudan hissedildiği durumlarda, dolaylı hava akımı ayarı kullanılarak akımın yönünü değiştirmek mümkün. Böylece sıcak bir günde girdiğiniz mekânda hızlıca serinlemek ya da soğuk bir günde hızlıca ısınmak istediğinizde doğrudan hava akımını seçmeniz yeterli oluyor.